Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Pobyt v hoteli Rajská záhrada: wellness, raňajky a romantická večera

Hotel Rajská zahrada Česko (mapa)

Nenechajte si ujsť nové ponuky podniku Hotel Rajská zahrada

Postrážime, aby vám už žiadna nová ponuka neutiekla.

Upozorniť na nové ponuky

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku
Aktuálne informácie o podmienkach pre cestovanie do zahraničia nájdete tu

Prehľad ponuky

Neobmedzený vstup do relax zóny a 4 h vo wellness
3-chodová večera: kačica alebo losos a fľaša vína
Kúsok do Babičkinho údolia aj k nádrži Rozkoš
2 osoby • 3 dni (2 noci)

Termín

V období do 17. 12. 2018 podľa dostupných kapacít. Termín si rezervujete sami.

Zmena rezervácie zdarma

Rezerváciu môžete bezplatne zmeniť 7 dní pred začiatkom pobytu.

Strava: Raňajky

Wellness

 • Bazén
 • Sauna
 • Masáže
  • Wellness Masáže
 • Kúpele
  • Wellness kúpele

Ostatné služby

Parkovanie zadarmo

Wi-Fi zadarmo

Obmedzenie

Voucher je možné využiť v dňoch štvrtok až pondelok.
Do Českej republiky môžete aktuálne cestovať bez obmedzenia. Viac o tom, kde a za akých podmienok sú hranice otvorené, nájdete tu.
 • Online termíny: Zakúpením voucheru je automaticky vytvorená záväzná rezervácia termínu, hotel už nie je potrebné ďalej kontaktovať. V prípade, že budete potrebovať izbu s prístelkou, overte si jeho dostupnosť telefonicky či e‑mailom pred zakúpením voucheru.
 • Otvorené vouchery: Rezerváciu pobytu vykonajte čo najskôr po kúpe voucheru na telefóne +420 773 777 773. Pri rezervácii uvádzajte kód voucheru.
 • Prípadné otázky je možné smerovať aj na e‑mail recepce@hotelrajskazahrada.cz
 • V prípade záujmu o masáže a zážitkové kúpele, odporúčame záväznú rezerváciu vopred a to z dôvodu obmedzených kapacít hotela.
 • Zvieratá nie sú v hoteli povolené.
 • Pobyt nie je možné hradiť pomocou faktúry FKSP.

Podľa ods. 1 písm. a) § 72 zákona č. 222/2004 Z.z. o dani z pridanej hodnoty nemá platiteľ dane povinnosť vystaviť daňový doklad nezdaniteľnej osobe (fyzickej osobe nepodnikateľovi). V prípade, ak ste platiteľom alebo zdaniteľnou osobou, obráťte sa s vyhotovením faktúry priamo na ubytovacie zariadenie. V takomto prípade, je potrebné už pri vypĺňaní údajov priamo v objednávke zadávať správne fakturačné údaje Vašej spoločnosti. Následne, ihneď po úhrade objednávky kontaktujte ubytovacie zariadenie pre zaslanie faktúry.

 • Dieťa do 2,9 rokov: zdarma bez nároku na prístelku (detská postieľka 150 Kč / noc - po predchádzajúcej dohode)
 • Osoby staršie ako 3 roky: 500 Kč / noc na prístelke s raňajkami alebo 660 Kč / noc s polpenziou
 • Na izbe je možné mať maximálne 2 detské postieľky a 1 prístelku, prístelky sú na vyžiadanie a musia byť potvrdené hotelom.
 • Deti do 12 rokov majú v rámci pobytu vstup do wellness zdarma (len v sprievode dospelej osoby).
 • Za príplatok sa môžete ubytovať v izbe vyššej kategórie (Superior 600 Kč / noc - zaručený výhľad do záhrady, apartmán 1200 Kč / noc - úplné súkromie s výhľadom do záhrady a na staré mesto).
 • Zvieratá nie sú v hoteli povolené.
 • Domáce zvieratá nie sú povolené
 • Wi-Fi zadarmo
 • Parkovanie zadarmo

Zmena rezervácie zdarma: Rezerváciu môžete bezplatne zmeniť 7 dní pred začiatkom pobytu.

Online termíny: Voucher na konkrétny termín nie je možné stornovať. Je možná iba zmena rezervácie, a to najneskôr 7 dní dopredu. Pri neskoršej zmene alebo nedostavení sa na pobyt voucher bez náhrady prepadá. Takýto voucher nie je možné ani refundovať. Zmena je možná maximálne raz alebo po dohode s recepciou. Pre zmenu prosím kontaktujte zákaznícke oddelenie Zlavomat.sk na adrese www.zlavomat.sk/kontakt či telefóne +421 232 117 321.

Otvorené vouchery: Voucher je možné v rámci 14dennej zákonnej lehote od zakúpenia stornovať. Pri zrušení rezervácie či zmene najneskôr 7 dní pred dohodnutým termínom voucher zostáva v plnej platnosti. Pri zrušení rezervácie či zmene v kratšej lehote voucher prepadá v plnej výške, takýto voucher nie je možné refundovať. Zmena je možná iba raz alebo po dohode s recepciou.

Využite body zo zamestnaneckých programov. Na túto ponuku môžete využiť body týchto benefitných spoločností:

Ako funguje prevod benefitných bodov?

229,02 €159,00 €
229,02 €159,00 €
Ukončené
Neobmedzený vstup do relax zóny a 4 h vo wellness
3-chodová večera: kačica alebo losos a fľaša vína
Kúsok do Babičkinho údolia aj k nádrži Rozkoš

V tomto raji budete mať postarané o božský odpočinok vo wellness aj o nebeskú hostinu. V hoteli Rajská záhrada**** sa budete cítiť zaručene dobre!

Počas troch dní sa v tejto ríši relaxácie príjemne uvoľníte a odchádzať budete s úsmevom. 

Ubytovanie

Čakajú na vás budú izby typu Standard, ktorých komfort napĺňa očakávania hostí. K dispozícii budete mať vstavané skrine s trezorom, farebnú LCD televíziu, minibar a pracovný stôl. Samozrejmosťou je moderná kúpeľňa so sprchovacím kútom a bezplatné pripojenie k internetu.

Stravovanie

V modernej reštaurácii si vychutnáte kulinárske skvosty medzinárodnej kuchyne, pripravované z čerstvých surovín a s ohľadom na zdravý životný štýl. Tešte sa na bufetové raňajky a jeden večer aj na báječnú 3-chodovú večeru s fľašou vína. Nahliadnite taktiež do jedálneho lístka – uvidíte, že tu sa trafia do chuti každému.

Wellness a fitness

Užívajte si relax v špičkovo vybavenom fitness s relaxačnou zónou, kam máte po celú dobu pobytu vstup zdarma, a tiež vo skvelom hotelovom wellness, do ktorého zavítate dvakrát na 2 hodiny a užijete si nielen bazén či vírivku, ale aj báječný výhľad.

A preto, že si určite zaslúžite ešte väčšiu porciu hýčkania, využite 15% zľavu na zážitkové kúpele a masáže.

Voľný čas

Hotel stojí na skale a hosťom ponúka úžasné výhľady na malebné Nové Mesto nad Metují. Rozhliadnite sa a naplánujte si napríklad vychádzku pozdĺž rieky do Pekla (okruh 11,5 km) alebo návštevu zámku, ktorý je dotiaľ vzdialený len 500 metrov. Okrem klasických prehliadok ponúka napríklad aj piknik v záhrade.

Ak máte radi trochu adrenalínu, bude sa vám páčiť v lanovom parku Deštné, kde vám požičajú aj horské káry a terénne korčule. Výlet môžete podniknúť aj do Náchoda na zámok a za romantikou sa vydajte do krásneho Babičkinho údolia.