Zážitkový let lietadlom STING S4 s pilotovaním na skúšku

15 zákazníkov
už len 35 ks
Platnosť voucherov až do augusta 2019!
1 variant za 69,00 €
15× kúpené
už len 35 ks
Platnosť voucherov až do augusta 2019!
Zážitkový let na 2-miestnom lietadle STING-S4
Zážitkový let na 2-miestnom lietadle STING-S4
Možnosť pilotovať lietadlo na skúšku
Možnosť pilotovať lietadlo na skúšku
Trasa letu podľa vlastného výberu
Trasa letu podľa vlastného výberu
Varianty (1)

V cene

 • Zážitkový let lietadlom STING-S4 pre 1 osobu
 • Prenájom 2-miestneho lietadla s pilotom a palivom
 • Krátka inštruktáž pred letom
 • Pilotovanie na skúšku  
 • Trvanie letu: 25 minút
 • Letisko: Holíč
 • Trasa letuLieta sa napr. v okolí miest - Holíč, Skalica, Senica, Gbely, Myjava, Brezová, Šaštín, Kúty, Kopčany, Moravský Hodonín, Milotice, Strážnica, Kyjov, Břeclav, Lednice a pod…

Poznámka: V prípade zakúpenia ďalšieho VOUCHERU sa let predlžuje o ďalších 25 min. a vy si zalietate nad miestami podľa vlastného želania. 

Obmedzenie

Na palubu lietadla je z dôvodu bezpečnosti zakázané brať akékoľvek alkoholické nápoje a omamné látky, ostré predmety, zbrane (bodné, strelné), chemikálie a všetky predmety, ktoré by mohli narušiť bezpečný priebeh letu.

Nesmiete byť pod vplyvom alkoholu, alebo iných omamných látok.

Na palubu lietadla môžete nastúpiť len Vy a pilot, ďalšie osoby sa letu nemôžu zúčastniť. Doprovod na letisko je však vítaný.

Pohyb po letisku a okolo lietadiel je PRÍSNE ZAKÁZANÝ a obmedzený na vyhradené priestory, o ktorých Vás bude informovať pilot!

Maximálna hmotnosť pasažiera je 100 kg a výška 195 cm!

V prípade neakceptovania vyššie uvedených obmedzení pilot let neuskutoční!

 • Registrácia: Pred samotnou rezerváciou termínu (dátumu) je potrebná registrácia voucheru na let.
 • Tú vykonáte zaslaním svojho mena a priezviska, e-mailu, telefónneho čísla a kódu VOUCHERU na e-mail: zazitkove.lietanie@gmail.com.
 • Pre zachovanie garancie poskytnutia služby odporúčame urobiť registráciu najneskôr 30 dní pred koncom platnosti voucheru.
 • Termíny letov vypisujeme najskôr 3–5 dní pred lietaním a budeme Vám ich zasielať na e-mail, ktorý ste uviedli pri vašej registrácii voucheru. Dôvodom je potvrdenie si meteo situácie, nakoľko vývoj počasia nejde akokoľvek ovplyvniť, ale len predpovedať. Lietame len cez víkendy (SOBOTA a NEDEĽA) a za priaznivých meteorologických podmienok, aby bol let v daný deň pre Vás zážitkom, komfortný a súčasne bezpečný. 
 • Rezervácia: Po obdržaní termínu (dátumu) lietania,  ktorý príde na Váš e-mail, je následne potrebné si telefonicky rezervovať a dohodnúť čas letu (na vypísaný dátum) na tel. čísle: +421 903 701 899.
 • Obdobie uplatnenia voucheru: Cez víkendy (SOBOTA a NEDEĽA) od 1. 4. 2019 do 31. 8. 2019.

ZÁKLADNÉ INŠTRUKCIE:

 • Na letisko si so sebou zoberte VOUCHER, alebo kód voucheru uvedený vľavo nad obrázkom, aby sme Vás vedeli identifikovať. Prípadne sa stačí PILOTOVI preukázať platným voucherom v mobilnom telefóne, v sms alebo prostredníctvom zákazníckej aplikácie.
 • P.S.: Vedeli ste, že uplatnením voucheru cez zákaznícku aplikáciu získavate od nás 10 kreditov?
 • Oblečenie: Odev odporúčame športový alebo ležérny, ale pohodlný a primeraný počasiu v daný deň.
 • Stravovací režim pred lietaním: Odporúčame bežne raňajkovať, obedovať aj večerať, ale navrhujeme jesť ľahšie jedlá, ktoré nespôsobujú nadúvanie a nezaťažujú žalúdok! 
 • Príchod na letisko: Odporúčame dostaviť sa na letisko s predstihom cca 10 minút. Po príchode zaparkujte na parkovisku a čakajte na pilota, ktorý si pre Vás príde do 10 min. 
Ponuku odporúčame pre deti od 14 rokov.

UPOZORNENIE: Let osoby mladšej ako 18 rokov, len s písomným súhlasom rodičov alebo zákonného zástupcu, prípadne doprovodom jedného z rodičov.

 • Právo na zmenu v dohodnutom a rezervovanom termíne (v deň naplánovaného letu) je zo strany prevádzkovateľa vyhradené v prípade zmeny počasia, technickej závady, alebo z iných dôvodov. V takom prípade bude so zákazníkom dohodnutý náhradný termín.
 • Zo strany zákazníka je možné už rezervovaný let stornovať 48 hod. pred dohodnutým časom letu e-mailom na: zazitkove.lietanie@gmail.com. V takom prípade bude so zákazníkom dohodnutý náhradný termín.
 • V prípade že príde zo strany zákazníka k nevoľnosti a pokiaľ nastane uvedená situácia počas letu, alebo bude let z týchto dôvodov predčasne ukončený nie je to dôvod na náhradu.
 • Zmena meteorologických podmienok: Počasie nejde akokoľvek ovplyvniť, ale len predvídať a pokiaľ nastane náhla zmena počasia, ktorá naruší už prebiehajúci let, alebo bezpečnosť letu a bude let z týchto dôvodov predčasne ukončený nie je to dôvod na náhradu.
82,50 € 69,00 €
82,50 € 69,00 €

Darujte perfektný zážitok. Do oblakov sa nedostanete každý deň!

Zažite úžasné pohľady na Slovensko a vyskúšajte si, aké je to byť na chvíľku pilotom. Lieta sa napr. v okolí miest: Holíč, Skalica, Senica, Gbely, Myjava, Brezová, Šaštín, Kúty, Kopčany, Moravský Hodonín, Milotice, Strážnica, Kyjov, Břeclav, Lednice a pod….

Let možno predĺžiť kúpou ďalšieho voucheru. V takom prípade si môžete zalietať nad miestami podľa vlastného želania. Absolvujete vzlet, leteckú komunikáciu a pohľad na známe miesta ktoré poznáte - ale z inej perspektívy!

PRIEBEH A TRASA LETU (TU kliknite)

STRAVOVANIE PRED LETOM A VHODNÉ OBLEČENIE (TU kliknite)

PRÍCHOD NA LETISKO A DOPROVOD (TU kliknite)

Romanlipo

Profi prístup pána pilota.

Romanlipo

Profi prístup pána pilota.

Gabriela
Daniela
Aviatik Klub Holíč
Letisko Holíč (Aviatik Klub Holíč)

Letisko Holíč (Aviatik Klub Holíč)

Zobraziť na mape
Otváracia doba: Nepravidelná - podľa dohody
Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky

Chýbajú vám nejaké ďalšie informácie?

Spýtajte sa nás na čokoľvek
Kalkulácia ceny
O podniku
Aviatik Klub Holíč
Letisko Holíč (Aviatik Klub Holíč)
Otváracia doba: Nepravidelná - podľa dohody
Viac o podniku