Zimné vstupy do vodného sveta Aqualandu Moravia

810 zákazníkov
Deti do 100 cm - vstup zdarma
Deti do 100 cm majú vstup zadarmo
Deti do 100 cm majú vstup zadarmo
Väčšina tobogánov v stálom vnútornom prostredí
Väčšina tobogánov v stálom vnútornom prostredí
Vonkajšie termálne bazény s teplotou 32–37 °C
Vonkajšie termálne bazény s teplotou 32–37 °C
Varianty (1)

V cene

 • Celodenný vstup do AQUA zóny Aqualandu Moravia
 • Platí pre 2 dospelé osoby a 1 dieťa s výškou do 150 cm
 • Využitie v ktorýkoľvek deň vrátane sviatkov 

Obmedzenie

Vstupenka je celodenná a platí pre 2 dospelé osoby a 1 dieťa s výškou do 150 cm. Vstupenka platí do zóny AQUA (bazény, vírivky, tobogany) a neobsahuje vstup do wellness.

 • Rezervácia: Vstupy do vodného sveta Aqualandu Moravia nie je potrebné rezervovať. Na pokladni je potrebné sa preukázať voucherom.
 • Parkovanie na parkovisku pred areálom je zdarma, nezabudnite si na pokladni odblokovať parkovací lístok. 
 • Deti do 100 cm majú vstup zdarma.
  • Je potrebný doprovod osoby staršej ako 18 rokov.
 • Vstup pre jedno dieťa do 150 cm je v cene, pre až 2 ďalšie deti s výškou do 150 cm je potrebné zakúpiť vstupenku na pokladni za 149 Kč/1 dieťa.
 • Pre deti vyššie ako 150 cm je potrebné zakúpiť štandardnú vstupenku.
 • Storno voucheru je možné len v zákonnej lehote 14 dní od zakúpenia.
23,90 €
23,90 €

Najmodernejší aquapark v Českej republike, len 20 minút jazdy autom od Brna, vám zabezpečí nezabudnuteľný zážitok.

Užite si s rodinou poriadnu vodnú zábavu v Aqualand Moravia, kde si na jeseň užijete more dobrodružstiev – väčšina toboganov a šmýkačiek je v stálom vnútornom prostredí s teplotou 27–30 °C, k tomu budete relaxovať v termálnych vonkajších bazénoch teplých 32–37 ° C a kochať sa výhľadmi na Pálavu. 

Vouchery platia pre: 2 dospelé osoby a 1 dieťa do 150 cm. Deti do 100 cm majú vstup zdarma, pre až 2 ďalšie deti do 150 cm môžete vstupenky zakúpiť priamo na pokladni Aqualand Moravia za 149 Kč / 1 dieťa.

Ak prídete cez víkend, tešte sa na skvelý animačný program, počas ktorého sa zabavia nielen deti, ale aj dospelí! Animačný program je pre návštevníkov pripravený každý víkend v mesiaci. 

Na čo sa tu môžete tešiť?

Čaká tu na vás celkom 20 tobogánov a šmýkačiek, vyskúšajte až 14 bazénov vrátane dvoch nových vonkajších bazénov s teplotou vody 37 ° C s jedinečným výhľadom na Pálavu a navštívte niektorú z 24 procedúr (vrátane sáun), ktoré vám prinesú upokojujúci relax v saunovom svete Forum Romanum Wellness. To všetko len 20 minút jazdy južne od Brna smerom na Viedeň a 80 minút od Bratislavy.

Aqualand Moravia je jeden z najväčších a najmodernejších európskych aquaparkov. Užijete si vodu v tej najzábavnejšej podobe aj skvelé wellness rozmaznávanie.

Tešiť sa môžete na veľa skvelých atrakcií pre malých aj veľkých:

 • 20 tobogánov a šmýkačiek (celkovo takmer 1,7 km) – obľúbené tobogany U-Wave, Supercrater, Wild River alebo Yellow Crash, detské šmýkačky
 • 14 bazénov s vodnou plochou 3000 m2, niektoré s využitím vody z miestneho termálneho vrtu. Celoročný bazén na šport a relaxáciu, v ktorom si môžete dopriať regeneračné masáže vodnými tryskami, chrličmi, vodnou stenou a ďalšími
 • Pre gastronomický zážitok si zájdite do zrekonštruovanej reštaurácie Imperium, vynikajúca káva a koláčik na vás čaká v kaviarni Coffeeland.

Relax pre telo a myseľ

Keď si budete chcieť od vody oddýchnuť, prejdite do wellness zóny Forum Romanum. Niekoľko typov sáun vás nabije novou energiou. Vstup do wellness nie je v cene, ale milovníci relaxu by si ho nemali nechať ujsť.

Čo všetko vo wellness nájdete:

 • Klasickú fínsku, bio a infrasaunu
 • Rímske kúpele, Tepidarium, Caldarium, Laconium
 • Ľadovú studňu, bazén Pálava Pool s výhľadom na Pálavu
 • Whirlpool
 • Soľný a aróma parný kúpeľ s tureckým kúpeľom Hammam
 • Soľná sauna

Pri návšteve úžasného Forum Romanum Wellness by bol hriech nevyskúšať niektorú z relaxačných masáží, po ktorých si budete ešte dlho pochvaľovať pocit dokonalého uvoľnenia. Ktorú z relaxačných a blahodarných masáži si zvolíte?

Aqualand Moravia ponúka úplne nový zážitok pre všetkých milovníkov wellness a odpočinku.
Blahodarný vplyv haloterapie a dokonalý relax zažijete v úplne novej wellness zóne soľná sauna. Krátky odpočinok ve vyhriatej soľnej saune pomôže vášmu telu zrelaxovať a zároveň má aj priaznivé zdravotné účinky.
Nová zóna je vybavená relaxačnými lehátkami a inhalačnou kabínou, do ktorej je vstrekovaný solný aerosol vytvárajúci morskú mikroklimu podobnú tomu pri Mrtvom mori. Vlhkosť vzduchu je tu okolo 50 %, teplota dosahuje 20 – 23°C. Atmosféru dokresluje príjemná hudba a tlmené osvetlenie. Tieto podmienky prispievajú k uvolňovaniu potrebných minerálov ze soli, ktoré návštevník vdychuje, ale tiež vstrebáva prostredníctvom kože.

Pripravená je aj novinka pre najmladších návštevníkov Aqualandu, ktorou sú špeciálne priestory detskej sauny. Priestor detskej sauny je vybavený sedacími vakmi a 3D dekoráciami s rozprávkovými motívmi, k dispozícií je tu aj kútik pre dojčiace mamičky, ktorý ponúuka dostatok súkromia. Vstup do detskej sauny je zdarma. 

Jedlo pre každého

Urobte si na chvíľku pauzu a dajte si niečo dobré pod zub v kaviarni Coffeeland. Na tunajších pultoch nájdete rozmanité špeciality, ovocie, šaláty aj zákusky. Navštíviť môžete samoobslužnú reštauráciu Imperium, v ktorej si pochutnáte na rôznych špecialitách. Do reštaurácie sa zmestí až 480 hostí naraz.

Nájdete tu aj palacinkáreň s výbornými palacinkami. Pri bazéne si môžete dať ľadovú drť alebo posedieť si v Pool bare priamo v bazéne, kde sa podávajú alkoholické aj nealkoholické nápoje. Pool bar je otvorený aj vo vonkajšom bazéne Riviera.

Unikátne 7D kino

Môžete tiež navštíviť nové 7D kino a objaviť jeden zo siedmich divov sveta, stretnúť sa so zombíkmi alebo napríklad pretekať s lokomotívou. Kino je otvorené od 12.00 do 21.00 hod. Posledný film sa premieta o 20.45 hod.

Ubytovanie

Doprava

Evka

Kvalita služieb, bohaté atrakcie, všetko top :)

Evka

Kvalita služieb, bohaté atrakcie, všetko top :)

Veronika

Uzasny aquapark, super tobogany, paradny wellness ☺️ Pravidelne sa vraciame, niet co dodat 😉

M

Ziadny natresk uplna pohoda malinko ludi sluzby super

Aqualand Moravia
Pasohlávky č.ev. 110, Pasohlávky, 69122

Aqualand Moravia

Pasohlávky č.ev. 110, Pasohlávky, Česká republika 🇨🇿

Zobraziť na mape
Dnes otvorené 10:00–21:00
Vybavenie a služby
Parkovanie zadarmo
Internet zadarmo
Oddelené priestory pre fajčiarov a nefajčiarov
Vezmite deti, máme kútik!
Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky

Chýbajú vám nejaké ďalšie informácie?

10 Spýtajte sa nás na čokoľvek
O podniku
Aqualand Moravia
Pasohlávky č.ev. 110, Pasohlávky, 69122
Viac o podniku