Voňavé masážne oleje – vyrobené na Slovensku Vyrobené na SlovenskuObľúbené ako darček

Variant: Pozrite sa na ďalších 17 variantov
200 ml Masážny olej (škoricovo-pomarančový)
40 zákazníkov
do konca

V cene variantu:

200 ml Masážny olej

  • Typ: Škoricovo-pomarančový
  • Objem: 200 ml
  • Zloženie: Za studena lisovaný bio slnečnicový olej, škorica, pomarančová kôra
  • Exspirácia: 03/2020
  • Skladovanie: Stačí skladovať na tmavom mieste pri izbovej teplote, bez priameho a sálavého tepla. Avšak pre zachovanie maximálneho množstva vitamínu E, ktorý olej obsahuje, odporúčame skladovať v chladničke
  • Použitie: Pred použitím na masáž, je vhodné olej zahriať v špeciálnom ohrievači masážneho oleja, alebo nechať ohriať na izbovú teplotu v dostatočnom čase pred masážou 
  • Vyrobené na Slovensku
  • EAN: 8588007555010 

Doručenie:

Osobný odber Zásielkovňa (343 pobočiek)
1,99 € (4 prac. dni)

Slovenská pošta
2,99 € (4 prac. dni)

Doručuje obchod:

Dostupné varianty:

S týmito masážnymi olejmi s prírodnou arómou bude každá masáž nezabudnuteľným zážitkom! Ideálne aj pre profesionálnych masérov.

Nosičom masážnych olejov je vždy len bio slnečnicový olej lisovaný za studena. Prečo práve tento olej? Pre jeho vysoký obsah vitamínu E, čo je docielené práve jeho lisovaním za studena. To má za následok aj jeho vysokú kĺzavosť, čo ocenia práve profesionálni maséri.

Na filtráciu sa nepoužívajú žiadne chemické číridla, používa sa metóda samospádu, preto je možné že oleje obsahujú aj zvyšky bylín, čo nieje chybou výrobku. Zahrievaním bylín sa do oleja uvoľňujú éterické a vonné látky.

Skladovateľnosť:

Všetky druhy olejov nevyžadujú špeciálne podmienky pre skladovanie. Stačí izbová teplota, bez priameho a sálavého tepla. Avšak pre zachovanie maximálneho množstva vitamínu E, ktorý olej obsahuje, odporúčame skladovať v chladničke. Pred použitím na masáž, je vhodné olej zahriať v špeciálnom ohrievači masážneho oleja, alebo nechať ohriať na izbovú teplotu v dostatočnom čase pred masážou. 

Adresa pre prípadné vrátenie tovaru:

Prešovské Oleje s.r.o.

Podhradík 54

080 06 Podhradík

Obchodné podmienky predajcu

Kalkulácia ceny