Luxusný vonný aroma olej s imitáciou parfému na 1 rok a profesionálny aroma atomizér

Variant: Pozrite sa na ďalších 18 variantov
200 ml Luxusný aroma olej Light Blue
2 zákazníci
do konca

V cene variantu:

200 ml Luxusný aroma olej inšpirovaný dámskym parfémom D&G Light Blue

  • Objem: 200ml
  • Vôňa: Svieža ovocno-kvetinová vôňa
  • Výrobca: New Aroma s.r.o.
  • Vyrobené na Slovensku
  • EAN: 2018020203019 
  • Po otvorení spotrebovať do 24 mesiacov

Doručenie:

Kuriér
Zadarmo (2 prac. dni)

Doručuje obchod:

Dostupné varianty:

Najzdravším a najúčinnejším spôsobom ako prevoňať svoj domov, kanceláriu alebo auto sú bezpochyby luxusné aroma oleje inšpirované svetovými značkovými parfémami!

Olej je odpradávna využívaný ako najúčinnejší nosič parfémov. Ponúkame vám aroma oleje, ktoré sú vyrábané na Slovensku pod najprísnejšou kontrolou a sú inšpirované vôňami svetoznámych parfémov. Neobsahujú alkohol, sú antialergické a úplne zdravotne nezávadné. Môžete si vybrať zo škály dámskych a pánskych parfémov, ale tiež z univerzálnych vôní. Vyrábajú sa dokonca aj s patentovanou zložkou Neutraktiv, ktorá neutralizuje pachy.

Najlepší spôsob ako rozptýliť vôňu do ovzdušia je atomizácia. Olejové atomizéry rozptýlia olej do priestoru vo forme atómov, ktoré sú ľahšie ako voda a preto neklesajú k zemi, ale vznášajú sa. Neobsahujú ani alkohol, preto neprchajú a zanechajú dlhodobú a rovnomernú vôňu.

Značkový difuzér New Aroma je patentovaný vonný prístroj, ktorý do priestoru šíri vôňu formou atomizácie parfémovaného oleja. Má 3 stupne nastavenia intenzity. Po zapnutí sa sám automaticky vypne po 2 hodinách. Spotreba oleja pri najnižšom stupni je minimálna, preto dokáže 200 ml náplň vydržať až 1 rok pri používaní 6 hodín denne! 

Adresa pre prípadné vrátenie tovaru:

NEW AROMA

SNP 1, 956 18, Bošany

Obchodné podmienky predajcu

Kalkulácia ceny