Tandemový zoskok zo 110 metrovej veže ACTION TOWER pre 2 osoby

2 zákazníci
Najvyšší objekt na skákanie na Slovensku
Najvyšší objekt na skákanie na Slovensku
Najvyšší objekt na skákanie na Slovensku
Skok z výšky 110 metrov
Skok z výšky 110 metrov
Profesionálni a skúsení inštruktori
Profesionálni a skúsení inštruktori
Varianty (1)

V cene

 • 1 x Skok pre 2 osoby - užite si spolu s kamarátom alebo partnerom poriadnu dávku adrenalínu a pocit absolútnej slobody počas 3,8-sekundového voľného pádu zo 110 m vysokého komína Action Tower
 • Trvanie: cca 15 min. – spolu s oblečením do výstroja, výstupom výťahom hore na plošinu, príprava + zoskok + odpútanie
 • Termíny na skákanie sa konajú každé 3 týždne – podľa záujmu a počasia

Obmedzenie

Sezóna skákania sa začína cca od 15.3.2019. Min. vek osoby, ktorá má záujem o zoskok je 15 rokov (do 18 rokov musí byť prítomný zákonný zástupca – a podpísať vyhlásenie). Skokan, ktorý má viac ako 60 rokov, musí predložiť aktuálne lekárske potvrdenie o zdravotných kontraindikáciách na skok v systéme ACTION Jump. Skokan musí byť zdravý a nesmie mať zdravotné problémy, ktoré môžu mať naňho negatívny vplyv. Max. váha skokana je 120 kg. Maximálny počet zoskokov, ktoré môže 1 osoba vykonať je 3 za hod. alebo 8 v priebehu dňa. Zákaz skákania pod vplyvom alkoholických nápojov a omamných látok.

 • Rezervácia: Po zakúpení voucheru sa, prosím, objednajte na tel. č. +421 905 223 333 alebo e-mailom  info@actionzazitky.sk
 • Termín si môžete rezervovať na: https://services.bookio.com/action-park/widget?lang=sk
 • Inštruktor môže zastaviť alebo odvolať skoky z dôvodu zmeny počasia alebo pre iné problémy, v takýchto situáciách si klient môže vybrať iný termín skokov.
 • Odporúčame športové oblečenie.
 • Stačí sa preukázať platným voucherom v mobilnom telefóne, v sms alebo prostredníctvom zákazníckej aplikácie.
  P.S.: Vedeli ste, že uplatnením voucheru cez zákaznícku aplikáciu získavate od nás 10 kreditov? 
 • V prípade, ak sa nemôžete dostaviť na dohodnutý termín, oznámte to čo najskôr na tel. č. +421 905 223 333 alebo mailom: info@actionzazitky.sk.
 • Stornovanie termínu zoskoku zo strany klienta menej ako 48 hod. pred rezervovaným časom sa považuje za rezignáciu a kupón prepadá.
 • Nedostavenie sa na termín a presnú hodinu určenú organizátorom na vykonanie skoku sa považuje za rezignáciu. Individuálne termíny je možné dohodnúť pri minimálnom počte 5 zoskokov a pri priaznivých poveternostných podmienkach.
97,50 € 76,00 €
97,50 € 76,00 €

Keď skočíš ty, skočím aj ja… Nič nespojí dvoch viac ako poriadny adrenalín! Poďte si s nami skočiť z najväčšej výšky, aká je na Slovensku možná!

Pripravený je pre vás najvyšší objekt na skákanie na Slovensku – ACTION TOWER, ktorý sa týči vo výške 110 metrov! Predveďte priateľom vaše vzdušné akrobatické kúsky. Profesionálni inštruktori zaručujú bezpečný skok s pohodlným brzdením. Alebo skočte so svojím kamarátom, či so svojou polovičkou na znak vašej vzájomnej odvahy skočiť spolu do hlbokého vzťahu. :)

Skokanský mostík je vysunutý 3,5 m od obrysu komínového plášťa, aby maximalizoval bezpečnosť skokanov. Do výšky skokanského mostíka ACTION Tower budete dopravený výťahom. Voľný pád má trvanie 3,8 sekúnd.

ACTION Jump je nová technika zoskokov pomocou dynamických istiacich lán a kladiek. Základom sú dve dynamické laná voľne visiace medzi dvoma objektmi v  usporiadaní do písmena „U“. Na použitie tohto systému je potrebné závesné lano Action Jump a špeciálna kladka, ktorá umožňuje maximalizovať voľný pád z objektu, až 90% výšky z celého zoskoku. Dynamická sila, ktorá sa vytvorí pri zoskoku „voľného pádu“ je  zmenená z vertikálnej do horizontálnej polohy oblúkovitým spôsobom a brzdiaca sila /preťaženie/ pôsobiaca na skokana je preto minimálna (v porovnaní s bungee jumpingom je dynamická sila o 2/3 menšia). 

ACTION TOWER Pezinok
Drevárska 23, Pezinok, 90201, vstup z Drevárskej ulice

ACTION TOWER Pezinok

Drevárska 23, Pezinok, vstup z Drevárskej ulice

Zobraziť na mape
Vstup z ulice Glejovka, vedľa firmy Mikrochem, priemyselný areál BetaCar. Najbližšia autobusová zastávka SAD Pezinok, panelová škola alebo SAD Pezinok Tesco.
Otváracia doba: Nepravidelná - podľa dohody
Ako uplatniť
Storno podmienky

Chýbajú vám nejaké ďalšie informácie?

Spýtajte sa nás na čokoľvek
Kalkulácia ceny
O podniku
ACTION TOWER Pezinok
Drevárska 23, Pezinok, 90201, vstup z Drevárskej ulice
Otváracia doba: Nepravidelná - podľa dohody
Viac o podniku