Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Športovo – zábavný tábor pre deti a mládež na 7 dní

Nenechajte si ujsť nové ponuky podniku Športový klub VOUK

Postrážime, aby vám už žiadna nová ponuka neutiekla.

Upozorniť na nové ponuky

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku

Prehľad ponuky

Eva
Tábor plný nevšedných zážitkov
Zábavné športové aktivity pre všetkých
Každý deň nabitý program plný spoločných aktivít
1 osoba • 7 dní (6 nocí)

Termín

Ne 4. 8. – So 10. 8. 2019

V cene balíčka

 • ubytovanie
 • strava
 • vstupy a cestovné na výlety
 • prenajatie zábavných atrakcií

Strava: All inclusive

Ostatné služby

Parkovanie zadarmo

Aktuálne informácie o podmienkach pre cestovanie do zahraničia nájdete tu.
 • Rezervácia: Voucher máte zakúpený na konkrétny termín. Tým je pre vás automaticky vytvorená rezervácia.
  • Do kontaktných údajov v rezervácií zadajte prosím údaje rodiča.
  • Následne je treba napísať e‑mail na funnycamp@vouk.sk,  kde uvediete Vaše údaje – údaje rodiča a do prílohy vložíte vyplnený prihlasovací formulár s údajmi dieťaťa.
  • Po ich overení Vám budú zaslané organizačné pokyny k nástupu.

Príspevok na rekreáciu: Pre účely získania príspevku na rekreáciu vám tento organizátor garantuje vystavenie daňového dokladu, ktorý spĺňa náležitosti dokladu pre účely využitia príspevku na rekreáciu (meno zamestnanca, termín pobytu, suma a meno dieťaťa). Pre urýchlenie procesu prosím požiadajte o vystavenie dokladu pri rezervácii tábora. Vystavený doklad následne odovzdajte vášmu zamestnávateľovi do 30 dní od ukončenia pobytu.

 • Upozornenie: Príspevok na rekreáciu je možné využiť len pri letných táboroch na min. 2 noci v ubytovacích zariadeniach na území Slovenskej republiky.
  • Dieťa musí navštevovať základnú školu alebo prvé 4 ročníky 8-ročného gymnázia.
  • Detský tábor musí byť absolvovaný v termíne od 1.7. – 31.8.2019.
 • Doprava: Športový klub má pre záujemcov pripravený táborový autobus, ktorý deti vyzdvihne a po skončení zájazdu odvezie. Možné mestá nástupu a výstupu: Košice, Prešov, Poprad, Ružomberok, Žilina, Trnava, Nitra, Zvolen, Banská Bystrica. Samozrejme trasa sa upresní podľa záujmu odkiaľ budú ľudia nastupovať, cena a trasa bude na každý turnus upresnená najneskôr týždeň pred začatím aj s časmi nástupu a prívozu. Ak ste sa rozhodli pre tento druh dopravy je nutné to uviesť aj v prihláške, aby sme vedeli prispôsobiť trasu a počet miest. Cena dopravného bude vypočítaná individuálne podľa miesta nástupu. Samozrejme cena je aj vrátane rozvozu po ukončení tábora. Prepravu účastníkov do tábora Funnycamp neposkytuje náš tábor, ale dopravná firma, ktorá sa zameriava na daný druh dopravy. Cena dopravného týmto druhom prepravy nie je započítaná v cene tábora. Taktiež ŠK VOUK si vyhradzuje právo neposkytnutia dopravy v prípade, ak by to bolo nerentabilné pre dopravcu alebo zrušenia určitého počtu záujemcov o danú prepravu.
 • Zoznam vecí potrebných do tábora nájdete TU
Ponuku odporúčame pre deti od 7 rokov.
 • návšteva mini zoo s jazdou na koni - doplatok 3€
 • Parkovanie zadarmo
 • Kupón je potrebné využiť v čase jeho platnosti, inak prepadá. 
 • Všetky vouchery sú na konkrétny termín - je tak pre vás automaticky vytvorená rezervácia a storno ani refundácia voucheru nie sú možné.

Využite body zo zamestnaneckých programov. Na túto ponuku môžete využiť body týchto benefitných spoločností:

Ako funguje prevod benefitných bodov?

160,00 € 145,00 €
160,00 € 145,00 €
Ukončené
Tábor plný nevšedných zážitkov
Zábavné športové aktivity pre všetkých
Každý deň nabitý program plný spoločných aktivít

Zas prichádza leto a s ním plné pláže oddychujúcich dovolenkárov. Netreba ale zabúdať, že aj cez leto sa treba hýbať. Hlavne vaše deti potrebujú pohyb – pošlite ich preto na športový tábor plný aktivít!

Vydajte sa hľadať športového ducha do športovo-zábavného tábora! Vhodný je pre mládežnícke organizácie, združenia, školy, či pre každého koho zaujíma airsoft, turistika alebo kempovanie.

Počas celého pobytu vás čaká kopec zábavy v podobe zábavných atrakcií, spoločenských hier, nevšedných zážitkov plných adrenalínu a taktiež aj klasické športové hry. Sem patria rôzne zábavné atrakcie ako napríklad Vodný futbal, Sumo zápasníci, Rytieri, Prekážková dráha, Šípky, Zorbing, Zorbing futbal, Lezecká veža a Vodný volejbal.

V cene je zahrnuté ubytovanie, strava, vstupy a cestovné na výlety i prenajatie zábavných atrakcií. Ubytovanie bude prebiehať v priestoroch základnej školy na východe Slovenska v obci Ubľa. Spanie bude zabezpečené na rozkladacích lehátkach, účastníci budú spať vo vlastných spacákoch. Stravovanie bude zabezpečené kuchyňou základnej školy.

Program tábora:

Nástup do tábora je v nedeľu okolo 13.00 hod., pokiaľ nie je dohodnuté inak. Briefing: 13.00 hod – 14.00 hod – Pravidlá tábora, zoznámenie sa s táborom. Počas celej dĺžky pobytu v našom tábore vás čaká kopec zábavy v podobe zábavných atrakcií, spoločenských hier, nevšedných zážitkov plných adrenalínu a určite nebudú chýbať aj klasické špor­tové hry. Odchod z tábora je v sobotu doobeda do cca 10.00 hod., pokiaľ nie je dohodnuté inak.

​Obyčajný deň v tábore

O 07:00 hod. každé ráno budíček
od 07:00 – 07:30 hod. osobná hygiena
od 07:30 – 08:00 hod. rozcvička
od 08:00 – 09:00 hod. raňajky
od 09:00 – 12:00 hod. spoločenské hry
od 12:00 – 13:00 hod.  obed
od 13:00 – 13:30 hod. osobné voľno
od 13:30 – 18:00 hod. zábavné atrakcie
od 18:00 – 19:00 hod. večera
od 19:00 – 21:00 hod. športové hry
od 21:00 – 21:30 hod. strečing
od 21:30 – 22:00 hod. osobná hygiena
od 22:00 hod. večierka

Účastníci prežijú jeden deň v mini zoo, kde môžu zažiť starostlivosť o zvieratká, vidieť zubra ako aj jazdiť na koni – to všetko za doplatok 3€.