Permanentky na akékoľvek cvičenia a kurzy v Babony studio

40,00 € 29,99 Pozrieť ponuku

Prehľad ponuky

Anonym
Využitie až na 4 prevádzkach
Pre dospelých aj deti
Cvičenia je možné medzi sebou kombinovať
Varianty (1)

Termín

Platnosť do 25. 10. 2019.

V cene

  • V cene:

    • Permanentka na akýkoľvek kurz do Babony podľa rozvrhu
    • Permanentka nie je viazaná na jeden druh cvičenia, cvičenia je možné medzi sebou kombinovať
    • Na výber kurz: jóga, piloxing, piloxing barre, piloxing knockout, bodyart, zumba, deepwork, bodyform, flowin, blackroll, step, pilates, fit lopty, kurzy tanca pre deti a dospelých alebo jumping – možnosť až od septembra
    • Rozsah: 8 × 60 min. 

Obmedzenie

V termíne od 1.7. – 14.7.2019 nie je možné voucher využiť. 

  • V prípade, ak sa nemôžete dostaviť na dohodnutý termín, oznámte to najneskôr 9 hodín pred začatím kurzu na tel. č. +421 911 54 22 77.

Využite body zo zamestnaneckých programov. Na túto ponuku môžete využiť body týchto benefitných spoločností:

Ako funguje prevod benefitných bodov?

40,00 € 29,99 €
40,00 € 29,99 €
Využitie až na 4 prevádzkach
Pre dospelých aj deti
Cvičenia je možné medzi sebou kombinovať

Každý deň prichádzajú „staro-nové“ výzvy. „Od zajtra cvičím! Musím sa hýbať! Chcem začať niečo robiť! Joga, zumba, pilates, deepwork, bodyform, bodyart..?“ Nehovorte o tom a urobte to. V Babony studiu si pre vás pripravili permanentky na vami vybrané cvičenie, ktoré splnia váš sen – konečne začať.

Pre všetky cvičenia sú zabezpečení certifikovaní inštruktori, spomedzi ktorých si viete vybrať práve takého, ktorý vám najviac vyhovuje. Väčšina cvičení prebieha v skupinovej forme, ale je možnosť dohodnúť si individuálny tréning, prípadne naplánovať cvičenia pre firmy, školy, škôlky alebo iné skupiny záujemcov

Babony sa zameriava na rôzne druhy pohybových aktivít a cvičení (flowin, flowin kids, zumba, zumba kids, joga, pilates, fit lopty, piloxing, piloxing barre, piloxing knockout, deepwork, bodywork, backroll, bodyart, pohybová príprava a tanečná príprava).

Všetky tieto cvičenia sú zamerané na posilňovanie svalstva, väzív, telového korpusu, formovanie postavy ako aj na spevňovanie kĺbov a chrbta.  V jednotlivých cvičeniach sa odstraňujú bolesti chrbta, kĺbov, panvy pričom približne 50% klientov navštevuje zariadenie za účelom rehabilitácie a zlepšenia zdravotnej kondície.

Vyberte si z cvičení:

Zumba

Flowin

Pilates

Joga

Fit lopty

Piloxing

Piloxing Barre

Piloxing Knockout

DeepWORK

BodyArt

Blackroll

Rezervujte si svoju masáž online

Zisti viac
40,00 €
29,99