Slovenské nadkolienky a podkolienky s čičmianskym vzorom

4,6/5 Praveslovenske.sk 9 zákazníkov 11 zostáva
Variant: Pozrite sa na ďalšie 2 varianty
Podkolienky Folkies s čičmianskym vzorom – Biela

V cene variantu:

Podkolienky Folkies s čičmianskym vzorom

  • Materiál: 72 % bavlna, 26 % polypropylén prolen siltex, 2 % elastan
  • Veľkosť: 34/36
  • Farba: Biela
  • Vzor: Čičmany  
  • Ľudový motív po celom obvode 
  • Vyrobené na Slovensku

Doručenie:

Balík na poštu
2,30 € (13 prac. dní)

Doručuje obchod:

praveslovenske.sk
praveslovenske.sk
objednavky@praveslovenske.sk
+421 910 393 936

Super kvalita. Rýchle dodanie a oceňujem aj ústretovosť so strany obchodníka

Silvia

Vybrať variant

Slovákom nielen po členky. Slovákom až nad kolienka! Oblečte nôžky do nádherných slovenských nadkolienok s nefalšovaným ľudovým vzorom!

PROJEKT #PRAVESLOVENSKE

Výťažok z predaja týchto produktov slúži na prevádzkovanie projektu #praveslovenske, ktorý prezentuje „Hrdo a Srdcom“ slovenských umelcov a výrobcov, pravé slovenské výrobky, technológie, folklór, históriu a krásy Slovenska.

PONOŽKY SO SLOVENSKÝM VLÁKNOM

Vlákno Prolen® a ponožky Prolen®Socks sa „narodili“ a vyrábajú sa pod Vysokými Tatrami. Tatranci majú veľký vzťah k prírode a životnému prostrediu.

Preto sa aj tak správajú a vlákno a ponožky vyrábajú s maximálnym rešpektom voči prírode, aby ju pre budúce generácie zachovali takú, akú ju zdedili. Výroba vlákna Prolen® a ponožiek Prolen®Socks neznečisťuje životné prostredie (vodu, vzduch, ani pôdu).

Keďže je Prolen farbený v hmote, nevzniká pri ňom problém s odpadom pri farbení. Na výrobu Prolen®-u používajú iba maličké množstvo vody, na rozdiel od napríklad bavlny, kde sa na výrobu a farbenie jedného kilogramu, minie až do 11 000 litrov vody.

Nehovoriac o pesticídoch a hnojivách, ktoré sa pri pestovaní bavlny používajú a zdevastovanej pôde, ktorá niekedy slúžila ako obživa pre pôvodných obyvateľov. Na výrobu vlákna Prolen® a na následnú starostlivosť o výrobky z neho (stačí prať pri 30–40 °C) sa využívajú nižšie teploty, to znamená, že sa minie menej energie.

Vlákno Prolen® je 100 % recyklovateľné. Je to vlákno budúcnosti, zelené vlákno pre našu modrú planétu.

 

Projekt #praveslovenske prináša na trh vlastný produktový rad, ktorým podporuje osvetu slovenskej histórie, krás a tradícií. Ide o moderné a funkčné produkty v oblasti módy, potravín či dizajnu, ktorými potešíte svojich blízkych. 

Adresa pre prípadné vrátenie tovaru:

GlobalVEA Investment, s.r.o.

Tomášikova 2515/3

058 01

9,90 €
3,49