Adrenalínová „free live“ prehliadka Slovenských opálových baní

79,00 € 59,90 Pozrieť ponuku

Prehľad ponuky

Samostatný prechod medzi obzormi Jozef a Vilam
V baniach je stála teplota od +0,5 °C do +6,4 °C
Varianty (1)

Termín

Platnosť do 31. 12. 2019.

V cene

1× Vstup na adrenalínovú prehliadku Slovenských opálových baní Libanka pre 1 osobu

 • Vyhľadávanie opálu v podzemných banských priestoroch
 • Samostatný prechod medzi obzormi Jozef a Vilam len podľa svetelných návestí
 • Trvanie prehliadky: cca 5 hodín 

Obmedzenie

Minimálny počet osôb na prehliadke sú 4 osoby. Maximálny počet je 8 osôb. Na free live vstup je potrebná značná fyzická zdatnosť, dobrý zdravotný stav a výdrž. Vstup nie je vhodný pre ľudí trpiacich klaustrofóbiou. Free V opálových baniach je stála teplota od + 0,5°C do + 6,4°C, preto je potrebné si zabezpečiť teplé oblečenie a kvalitnú pevnú obuv. 

 • Rezervácia: Odporúčame urobiť rezerváciu ihneď po zakúpení voucheru.
 • Rezerváciu je potrebné urobiť min. 24 hod. vopred na tel. č.: +421 904 223 300 (v čase od 8:00 hod. do 17:00 hod.), alebo e‑mailom na: rezervacie@slovakiaopal.com.
 • Pri rezervácii je potrebné uviesť kód voucheru.
 • Termíny konania Free live vstupov budú dohodnuté po vzájomnej dohode.
 • Pre viac informácií nás kontaktujte na tel. č.: +421 904 223 300, alebo e‑mailom na: slovakiaopal@slovakiaopal.com.
 • Pri príchode sa stačí preukázať platným voucherom v mobilnom telefóne, v sms alebo prostredníctvom zákazníckej aplikácie.
 • P.S.: Vedeli ste, že uplatnením voucheru cez zákaznícku aplikáciu získavate od nás 10 kreditov?
 • V opálových baniach je stála teplota od + 0,5°C do + 6,4°C, preto je potrebné si zabezpečiť teplé oblečenie a kvalitnú pevnú obuv.
 • Vstup nie je vhodný pre ľudí trpiacich klaustrofóbiou.

 • Zmenu termínu je potrebné urobiť najneskôr 48 hod. pred dohodnutým termínom na tel. č. +421 904 223 300, alebo e-mailom na: rezervacie@slovakiaopal.com.

Využite body zo zamestnaneckých programov. Na túto ponuku môžete využiť body týchto benefitných spoločností:

Ako funguje prevod benefitných bodov?

79,00 € 59,90 €
Môžete zakúpiť max. 5 voucherov na osobu.
79,00 € 59,90 €
Samostatný prechod medzi obzormi Jozef a Vilam
V baniach je stála teplota od +0,5 °C do +6,4 °C

Od malička túžite po dobrodružnej ceste za pokladom? Tak neváhajte a vyberte sa do opálových baní! Počas 5 hodín preskúmate všetky zákutia podzemných banských priestorov a nájdete svoj opálový poklad!

Nášmu krásnemu Slovensku môže svet závidieť mnoho vecí – dychberúcu prírodu, kuchyňu, krásne ženy a bezpochyby aj naše unikátne opálové bane! Tie sa nachádzajú medzi obcami Zlata Baňa a Červenica a až do objavenia nálezísk opálu v Mexiku a Austrálii v 19. storočí boli jedinou ťaženou lokalitou na svete.

Slovenské opálové bane sa stali vychytenou turistickou lokalitou a technickou pamiatkou a vy máte jedinečnú príležitosť ju navštíviť! 

Príďte si užiť adrenalínovú prehliadku v podzemných banských priestoroch spojenú s vyhľadávaním opálu, kedy absolvujete samostatný prechod medzi obzormi Jozef a Vilam len podľa svetelných návestí!

Pre adrenalínovú „free live“ prehliadku Slovenských opálových baní je minimálny počet osôb na prehliadke 4 osoby. Maximálny počet je 8 osôb.

V Slovenských opálových baniach je stála teplota od + 0,5 °C do + 6,4 °C, preto je potrebné si zabezpečiť teplé oblečenie a kvalitnú pevnú obuv. Občerstvenie (nápoj a desiata) budú pre vás zabezpečené.

Viac informácií o opálových baniach (TU kliknite)

Na free live vstup je potrebná značná fyzická zdatnosť, dobrý zdravotný stav a výdrž. Vstup nie je vhodný pre ľudí trpiacich klaustrofóbiou.

Opálové bane sú sprístupnené v letných mesiacoch počas celého týždňa.

Priamo k Opálovým baniam sa dá dostať aj pravidelnou víkendovou linkou z Prešova – z nástupišťa č. 21. Linka premáva (do konca septembra) vždy v sobotu a nedeľu o 8:00, 13:00 a 14:30. Trasa linky vedie cez rekreačnú oblasť Sigord a návštevníkov dopraví k Opálovým baniam za 40 minút. 

Odchod linky späť do Prešova je prispôsobený prehliadkam samotných Opálových baní. Spiatočná linka do Prešova ide o 8:40, 13:40 a 16:40.

79,00 €
59,90