Žiarivo biely úsmev s laserovým bielením zubov bez peroxidu

89,00 € 52,90 Pozrieť ponuku

Prehľad ponuky

Varianty (1)

Termín

Platnosť do 16. 9. 2019.

V cene

 • Úvodná konzultácia
 • Určenie vášho súčasného farebného odtieňa zubov
 • Prečistenie zubov špeciálnym aktivátorom
 • Nanesenie bieliaceho gélu na aplikátor
 • Nasadenie aplikátora s gélom do úst
 • 15 minút bielenie zubov LED lampou
 • Celý postup opakujeme 3 x
 • Na záver zhodnotenie výsledku a poučenie o starostlivosti 
 • Rezervácia: Po zakúpení voucheru je potrebné objednať sa vopred na tel. čísle +421 948 175 469.
 • Stačí sa preukázať platným voucherom v mobilnom telefóne, v sms alebo prostredníctvom zákazníckej aplikácie.
  P.S.: Vedeli ste, že uplatnením voucheru cez zákaznícku aplikáciu získavate od nás 10 kreditov? 

Otvorené vouchery: Voucher je možné v rámci 14dennej zákonnej lehote od zakúpenia stornovať. Pri zrušení rezervácie či zmene v pracovné dni najneskôr 24 hodín pred dohodnutým termínom voucher zostáva v plnej platnosti. Pri zrušení rezervácie či zmene v kratšej lehote voucher prepadá v plnej výške, takýto voucher nie je možné refundovať. Zmena je možná iba raz alebo po dohode s poskytovateľom služby.

Tehotenstvo

Využite body zo zamestnaneckých programov. Na túto ponuku môžete využiť body týchto benefitných spoločností:

Ako funguje prevod benefitných bodov?

89,00 € 52,90 €
89,00 € 52,90 €

Odhaľte svetu svojich 32 dôvodov na úsmev. Žiarivejšie a belšie zuby už za niekoľko minút!

Kozmetická metóda bielenia zubov je bezbolestná a nepoškodzuje zubnú sklovinu. S metódou, ktorá využíva špeciálne vyvinutý bezperoxidový gél, sa dosahuje výsledok belších zubov o 4 až 8 odtieňov.

Hoci na väčšinu prírodných zubov kozmetické bielenie pôsobí efektívne, ošetrenia sa môžu u každého klienta líšiť. U ľudí s nažltnutými zubami sa všeobecne dosiahnu najlepšie výsledky. V prípade, že sa na zuboch vytvorili škvrny šedkastého odtieňa, spôsobené používaním tetracyklínu (antibiotiká), budú tieto škvrny ťažšie vybieliteľné.

Neodporúča sa jesť a piť nič iné ako vodu po dobu 60 minút po ošetrení, pretože v tomto čase sú zuby náchylnejšie na farbiace látky. Výsledky nie sú trvalé, pre dlhodobí efekt je potrebné ošetrenie opakovať, aby sa udržal želaný vzhľad zubov.

Bieliaci gél síce nevybieli umelé zuby, korunky, plomby, porcelán alebo iné výplňové materiály, no navráti ich odtieň do pôvodnej fraby. Niektorým klientom sa môžu vytvoriť biele škvrny alebo pruhy na zuboch spôsobené usadeninami vápnika, ktorý sa prirodzene vyskytuje v zuboch. Tieto škvrny však nie sú spôsobené bieliacim gélom, ten vytiahne už existujúce usadeniny vápnika v zuboch a robí ich tak viditeľnými. Tieto škvrny po krátkej dobe samovoľne zmiznú.

Po ošetrení je prirodzené, že pôvodná farba zubov sa v priebehu času bude pomaly navracať. Tento proces však môže prebehnúť rýchlejšie, v prípade, že sú zuby vystavené rôznym farbiacim látkam, ako je napr. káva, čaj, tabak, červené víno, cola. 

Iba klik a si na dentálke. Rezervuj online!

Zisti viac
89,00 €
52,90