Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Dvojhodinový privátny vstup do wellness pre 2 osoby

4,5 / 5 T&J tennis club Prešov (mapa)

Nenechajte si ujsť nové ponuky podniku T&J tennis club

Postrážime, aby vám už žiadna nová ponuka neutiekla.

Upozorniť na nové ponuky

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku

Prehľad ponuky

Upokojujúce prostredie, príjemný personál s profesionálnym prístupom, prístup autom až k budove…

Miloš
Varianty (1)

Termín

Platnosť do 30. 9. 2020.

V cene

2-hod. privátny vstup do wellness pre 2 osoby:

  • Privátna vírivka
  • Privátna fínska sauna 
  • Rezervácia pre otvorené vouchery bez termínu: Po zakúpení voucheru sa, prosím, objednajte vopred na tel. čísle +421 911 931 035. Objednávajte sa, prosím, cez pracovné dni od 7:00 do 18:00 hod.
  • Rezervácia na online termíny: Zakúpením voucheru je automaticky vytvorená záväzná rezervácia termínu, salón nie je potrebné ďalej kontaktovať.
  • Stačí sa preukázať platným voucherom v mobilnom telefóne, v sms alebo prostredníctvom zákazníckej aplikácie.

Online termíny: Voucher na konkrétny termín nie je možné stornovať. Je možná iba zmena rezervácie, a to najneskôr 24 hodín vopred v pracovné dni. Pri neskoršej zmene alebo nedostavení sa na službu voucher bez náhrady prepadá. Takýto voucher nie je možné ani refundovať. Zmena je možná maximálne raz alebo po dohode s poskytovateľom služby. Pre zmenu prosím kontaktuje zákaznícke oddelenie Zlavomat.sk na adrese www.zlavomat.sk/kontakt či telefóne +421 232 117 321.

Otvorené vouchery: Voucher je možné v rámci 14dennej zákonnej lehote od zakúpenia stornovať. Pri zrušení rezervácie či zmene v pracovné dni najneskôr 24 hodín pred dohodnutým termínom voucher zostáva v plnej platnosti. Pri zrušení rezervácie či zmene v kratšej lehote voucher prepadá v plnej výške, takýto voucher nie je možné refundovať. Zmena je možná iba raz alebo po dohode s poskytovateľom služby.

Saunovanie:

  • vek nad 60 rokov, ak sa daná osoba ešte nesaunovala
  • chronické zápalové choroby s nebezpečenstvom reaktivácie alebo s veľmi častými recidívami
  • chronické choroby po prekonanej dekompenzácie
  • hypertenzná choroba so systolickým krvným tlakom nad 29,9 kPa (220 mmHg) a diastolickým nad 16,0 kPa (120 mmHg) aj bez orgánových a organických zmien
  • náchylnosť a tvorba orgánových kameňov

Využite body zo zamestnaneckých programov. Na túto ponuku môžete využiť body týchto benefitných spoločností:

Ako funguje prevod benefitných bodov?

39,99 €29,99 €
39,99 €29,99 €
Ukončené

Sú to iba dve hodiny, ale pre niekoho je to celý svet. Užívajte si jedinečný privátny relax, ktorý v celom Prešove nájdete len v tomto útulnom wellness centre.

Spokojne oddychujte vo vírivej vani alebo vo fínskej saune a pritom si užívajte ničím a nikým nerušené súkromie. Pri vstupe dostanete uterák s plachtou a samozrejmosťou je aj zabezpečenie pitného režimu pre návštevníkov wellnessu. K dispozícii vám bude džbán s vodou a citrónom.

T&J tennis club vám ponúka 8 tenisových kurtov s antukovým povrchom v letnom období a 3 kurty v hale v zimnom období! Občerstviť sa môžete v reštaurácii alebo v kaviarni s terasou.