Bambusové zubné a medzizubné kefky pre každého

5,0 / 5 iloveeco Doprava zadarmo
Variant: Pozrite sa na ďalších 8 variantov
3 × 5 ks Balenie medzizubných bambusových kefiek (extra jemné)

V cene variantu:

3 × 5 ks Balenie medzizubných bambusových kefiek

 • Obsah balenia: 3 × 5 ks s rôznou veľkosťou hlavičky
 • Materiál rúčky: Bambus
 • Materiál štetiniek: DuPont 
 • Materiál drôtiku: Nehrdzavejúca oceľ
 • Rozmery:
  • Dĺžka kefky: cca 6,5 cm
  • 5 rôznych hrúbok hlavičky: 0,7 mm, 0,8 mm, 1,0 mm, 1,2 mm, 1,4 mm
 • Tvrdosť: Extra jemná
 • Štetinky s nízkou absorpciou vody, čo zaručuje vysoký hygienický štandard
 • Dlhotrvácnosť a mnohonásobné používanie
 • Slovenský dizajn
 • Distribútor: ReB.earth s.r.o., M. A. Bazovského 1181/20, 013 01 Teplička nad Váhom
 • Krajina výroby: Čína 

Doručenie:

Doručenie vrámci Žiliny (centrum a sídliská)
Zadarmo (2 prac. dni)

Slovenská pošta
2,00 € (4 prac. dni)

Kuriér
3,50 € (4 prac. dni)

Doručuje obchod:

www.iloveeco.eu
info@iloveeco.eu
+421 902 375 177

Vybrať variant

To, ako si správne umývať zuby, mnohí vieme. No viete aj to, že tá správna kefka na ich umývanie je z bambusu? Iba tá je totiž šetrná k dospeláckym i detským zúbkom a navyše aj k našej planéte!

Medzizubné bambusové kefky

Tieto kefky sú jedinečnou ekologickou alternatívou klasických plastových medzizubných kefiek, a tým pádom sú najlepším nástrojom v dlhodobom boji proti baktériám spôsobujúcim zápal ďasien. Jemne odstránia zvyšky jedla a zubný povlak z miest, na ktoré bežné zubné kefky a nite nedosiahnu. Vaše zuby tak zostanú čisté, zdravé a biele. Hlavička je vyrobená z najkvalitnejších nemeckých materiálov a rúčka je z moso bambusu pre superrýchle a jednoduché použitie.

Medzizubné kefky sú ideálne pre ľudí so zubným strojčekom, korunkami, mostíkmi, zubnými implantátmi a pre ľudí trpiacich paradentitídou a citlivými, krvácajúcimi ďasnami.

2-dielna sada bambusových zubných kefiek PROFESSIONAL pre páry „V.I.P. Club“

Táto sada bambusových zubných kefiek je ideálnym darčekom pre každý pár, ktorý chce žiť ekologickým a zodpovedným životným štýlom. Každá kefka prichádza s inou farbou na rukoväti (ružová pre „Ňu“ a zlatá pre „Neho“), takže ich môžete ľahko rozoznať.

2-dielna sada bambusových zubných kefiek EXPERT + ERGONOMIC

Nie ste si istí, ktorá kefka je pre vás tou najlepšou voľbou? S dvoma kefkami ERGONOMlC a EXPERT nešliapnente pri výbere nikdy vedľa! Je to tá najlepšia voľba na každodenné použitie, ktorá vám pomôže osviežiť dych, bieliť zuby, predchádzať tvorbe kazov, dôkladne odstrániť povlak a podporiť zdravie ďasien.

2-dielna sada bambusových zubných kefiek PREMIUM 

Zlepšite vzhľad vašich zubov prirodzene a zodpovedne vďaka pohodlne zabalenému dvojbaleniu kefiek. Majte 1 doma a druhú si vezmite napríklad do práce a udržujte pravidelnú dentálnu hygienu aj po obede či pred stretnutím.

Detská bambusová zubná kefka JUNIOR 

Jednoducho najlepšia zubná kefka pre malých umývacích „začiatočníkov“. Extrémne malá hlavička s ultra jemnými štetinkami o hrúbke vlákna 0,13 mm, výrazne mäkšími ako „štandardné mäkké“ štetinky, robí túto bambusovú kefku na zuby pre deti skutočne jedinečnou. Zaoblená rukoväť znižuje tlak na minimum čo ochráni citlivé ďasienka detí a vzácnu zubnú sklovinu. Vaše dieťa bude štetinky sotva cítiť, čo spraví úlohu čistenia menej stresujúcou.

Detská bambusová zubná kefka KIDS EDITION 

Prírodné rukoväte tejto kefky z bambusu sú ľahké a pohodlné v malých rúčkach, zatiaľ čo mäkké nylonové štetinky neobsahujúce BPA udržujú vaše deti v bezpečí pred chemikáliami a toxickými látkami uvoľňujúcimi sa z plastov.

Adresa pre prípadné vrátenie tovaru:

ReB.earth s.r.o.

M. A. Bazovského 1181/20

013 01 Teplička nad Váhom

14,97 €
od 8,99