Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Naučte sa zbaviť bolestí chrbta pomocou SM systému

4,8 / 5 STUDIO TRIM Prešov (mapa)

Nenechajte si ujsť nové ponuky podniku STUDIO TRIM

Postrážime, aby vám už žiadna nová ponuka neutiekla.

Upozorniť na nové ponuky

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku

Prehľad ponuky

prostredie , prístup, čisto, deti som mohla nechať vedľa v detskom centre :)

Zlatica
Varianty (1)

Termín

Platnosť do 20. 3. 2020.

V cene

  • 1 x vstup individuálne cvičenie SM systém pod dozorom vyštudovanej fyzioterapeutky s prípravnou masážou (masáž chrbta v trvaní 10–15 min.)
  • Doneste si cvičebný úbor a obuv
  • Trvanie: 60 min.
  • Rezervácia pre otvorené vouchery bez termínu: Po zakúpení voucheru sa, prosím, objednajte vopred na tel. čísle +421 902 264 609.
  • Rezervácia na online termíny: Zakúpením voucheru je automaticky vytvorená záväzná rezervácia termínu, salón nie je potrebné ďalej kontaktovať.
  • Je potrebné si so sebou priniesť cvičebný úbor a obuv.
  • Stačí sa preukázať platným voucherom v mobilnom telefóne, v sms alebo prostredníctvom zákazníckej aplikácie.

Online termíny: Voucher na konkrétny termín nie je možné stornovať. Je možná iba zmena rezervácie, a to najneskôr 24 hodín vopred v pracovné dni. Pri neskoršej zmene alebo nedostavení sa na službu voucher bez náhrady prepadá. Takýto voucher nie je možné ani refundovať. Zmena je možná maximálne raz alebo po dohode s poskytovateľom služby. Pre zmenu prosím kontaktuje zákaznícke oddelenie Zlavomat.sk na adrese www.zlavomat.sk/kontakt či telefóne +421 232 117 321.

Otvorené vouchery: Voucher je možné v rámci 14dennej zákonnej lehote od zakúpenia stornovať. Pri zrušení rezervácie či zmene v pracovné dni najneskôr 24 hodín pred dohodnutým termínom voucher zostáva v plnej platnosti. Pri zrušení rezervácie či zmene v kratšej lehote voucher prepadá v plnej výške, takýto voucher nie je možné refundovať. Zmena je možná iba raz alebo po dohode s poskytovateľom služby.

  • Akútne bolesti so závažnými štrukturálnymi poruchami u porúch CNS

Využite body zo zamestnaneckých programov. Na túto ponuku môžete využiť body týchto benefitných spoločností:

Ako funguje prevod benefitných bodov?

22,00 €14,99 €
22,00 €14,99 €
Ukončené

♫„Odkážte, odpíšte chrbtovej bolesti, že už viac nebude trápiť moje kosti!“♫

Zaspievajte jej na rozlúčku v Studio Trim, ktoré už viac ako 10 rokov poskytuje služby najvyššej kvality v oblasti solária a lymfodrenáže. Rozhodlo sa totiž rozšíriť svoju ponuku aj o masážne služby a miestnosť v ktorej prebiehajú cvičenia školy chrbtaSM systému

SM systém + prípravná masáž chrbta

Podstatou celého cvičenia pomocou SM systému je naťahovanie v oblasti medzistavcových platničiek takým spôsobom, aby bola chrbtica počas pohybe aktívne stabilizovaná. Pred začiatkom cvičenia, ktoré prebieha pod dohľadom skúsenej fyzioterapeutky, absolvujete 10–15 minútovú prípravnú masáž chrbta na zahriatie svalov.

Viac informácii o SM systéme zobrazíte kliknutím TU.