Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Charitatívna zbierka – pomôžte deťom i statočnému Markovi a vyhrajte poukaz v hodnote 200€!

4,9 / 5 Pierott, n.o. Prešov (mapa)

Nenechajte si ujsť nové ponuky podniku Pierott, n.o.

Postrážime, aby vám už žiadna nová ponuka neutiekla.

Upozorniť na nové ponuky

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku

Prehľad ponuky

Rad som pomohol, spravilo mi to radost ze mozem urobit radost inym

Milan
Varianty (2)

Termín

Platnosť do 20. 1. 2020.

V cene

  • Kúpou voucheru prispejete spoločnosti Pierott n.o. sumou vo výške 1 euro pre Marka 
  • Kúpou voucheru prispejete spoločnosti Pierott n.o. sumou vo výške 1 euro. 
Prispejte 1,00 €
Prispejte 1,00 €
Ukončené

Termín

Platnosť do 20. 1. 2020.

V cene

  • Kúpou voucheru prispejete spoločnosti Pierott n.o. sumou vo výške 1 euro na projekt „Kto sa hraje, nehnevá“ 
  • Kúpou voucheru prispejete spoločnosti Pierott n.o. sumou vo výške 1 euro. 
Prispejte 1,00 €
Prispejte 1,00 €
Ukončené

Pre vás 1 €, pre iných ten najväčší poklad. Zľavomat sa v spolupráci so spoločnosťou Pierott n.o. zapojil do charitatívnej zbierky v dvoch projektoch. Pomôžte aj vy deťom, ktoré to v živote nemajú ľahké. Spolu s vami tak môžeme plniť ich sny.

Charitatívna zbierka pre Marka

Malý Marko trpí vážnym ochorením – hemiparézou, ktorá spôsobuje jeho čiastočné ochrnutie. Dnes má 10 rokov a napriek tomu, že mu lekári kvôli nefungujúcej časti mozgu predpovedali stráviť celý život bez pohybu v postieľke, malý bojovník dnes chodí do 3. ročníka špeciálnej základnej školy. Ako pravý hrdina bojuje so svojím osudom a bol aj súčasťou úspešného pokusu o Guinnessov rekord, kde položil prvú loptičku do mozaiky.

Prečítajte si o pokorení rekordu viac na našom Magazíne!

Vďaka nezlomnosti svojich rodičov a neustálej pomoci dobrých ľudí sa Markov stav zlepšil. Nedávno absolvoval dvojtýždňovú delfínoterapiu v Rumunsku. Odvtedy sa mu ľahšie číta a pri zlepšenej sústredenosti aj krajšie píše. Začína sa výraznejšie prejavovať aj ľudsky. Presadzuje si svoje túžby, myšlienky, argumentuje. Po fyzickej stránke došlo k zlepšeniu v ľavej ruke, ktorú chcel otvárať. Absolvovanie terapií v kombinácii s morskou vodou, nutnosťou udržania sa vo vode a hladkania delfína prispelo k uvoľneniu postihnutých častí tela, ale i k odstráneniu kožných problémov, ktoré ho trápili.

Chlapec však musí naďalej bojovať a sám to nedokáže. Potrebuje liečbu v špecializovanom zariadení, ktorá je finančne náročná. Pre dieťa ako Marko je zautomatizovanie každého, pre nás prirodzeného pohybu, bojom. Krok po kroku… Kúpou voucheru v hodnote 1 € prispejete touto sumou na pomoc tomuto skutočne odvážnemu chlapcovi.

Charitatívna zbierka „Kto sa hraje, nehnevá“

Každé dieťa by malo mať možnosť tešiť sa zo svojho talentu a venovať sa mu. Bohužiaľ to tak nie je. Charitatívna zbierka „Kto sa hraje, nehnevá“ má za cieľ vyzbierať peniaze na nákup športového vybavenia pre deti – či už nádejných športovcov, alebo aj obyčajné deti z ulice, ktoré si nové vybavenie nemôžu dovoliť.

Najvďačnejšie sa nám zdali futbalové lopty, pretože „kopať“ do lopty sa dá kdekoľvek a obyčajne sa musia zísť aspoň dve deti. Cieľom je tak nielen ponúknuť deťom potrebné vybavenie, ale aj podporiť zdravý životný štýl a dostať ich od televízorov či počítačov.

V rámci tohto projektu sa už rozdalo 200 lôpt. Do kampane sa zapojili herci Radošinského naivného divadla, Rasťo Staňa, aj Folklórny súbor Sedličan.

Každý, kto sa zapojí do zbierky, bude zaradený do súťaže o poukaz v hodnote 200€ na nákup na Zľavomate podľa vlastného výberu.

Šťastného výhercu vyžrebujeme 20.1.2020 TU!