Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Romantika v centre Českého Krumlova – komfortné ubytovanie s raňajkami v centre mesta

Hotel Peregrin Šumava a južné Čechy, Český Krumlov - Česko (mapa)

Nenechajte si ujsť nové ponuky podniku Hotel Peregrin

Postrážime, aby vám už žiadna nová ponuka neutiekla.

Upozorniť na nové ponuky

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku
Aktuálne informácie o podmienkach pre cestovanie do zahraničia nájdete tu

Prehľad ponuky

Ubytovanie v historickom centre, 10 minút od zámku
V ponuke i izby s výhľadom na zámok
Víno na izbe, večera v reštaurácii Švamberský dom
2 osoby • 3 až 6 dní (2 až 5 nocí)

Termín

V období do 30. 6. 2020 podľa dostupných kapacít. Termín si rezervujete sami.

Zmena rezervácie zdarma

Rezerváciu môžete bezplatne zmeniť 7 dní pred začiatkom pobytu.

Ubytovanie

 • Ubytovanie pre 2 osoby

Strava: Raňajky

 • Raňajky formou bufetu pre 2 osoby
 • 1 × 3-chodové večera v reštaurácii Švamberský dom pre 2 osoby
  • polievka
  • hlavný chod podľa výberu z niekoľkých variantov
  • dezert 
 • 1 × fľaša vychladeného Prosecca, misa s ovocím a romantická dekorácia na izbe

Ostatné služby

Wi-Fi zadarmo

Obmedzenie

Nástup na pobyt je možný v dňoch nedeľa až streda.
Nemožno využiť od 9. 4. 2020 do 14. 4. 2020.20. 

Do Českej republiky môžete aktuálne cestovať bez obmedzenia. Viac o tom, kde a za akých podmienok sú hranice otvorené, nájdete tu.
 • Online termíny: Rezervácia na tel. +420 380 743 834, prípadne na e‑maili info@hotelperegrin.cz
 • Otvorené vouchery: Zakúpením voucheru je automaticky vytvorená záväzná rezervácia termínu, hotel už nie je potrebné ďalej kontaktovať.
 • V prípade, že budete potrebovať izbu s prístelkou, overte si jeho dostupnosť telefonicky či e‑mailom pred zakúpením voucheru. Pobyt s domácim miláčikom si dopredu dohodnite s recepciou.
 • Dôležité vedieť: Check in je možný do 18:00, v prípade neskoršieho príchodu sa účtuje príplatok 100 Kč za každú začatú hodinu.
 • Zadajte pobyt s deťmi už počas objednávky: Ak si počas objednávky v košíku navolíte počet a vek detí, automaticky sa vypočíta cena za ne (ak nemajú pobyt zdarma). V tomto prípade je cena pobytu už konečná.
 • Detská postieľka za poplatok: 300 Kč / noc
 • Prístelka (pre osobu akéhokoľvek veku) za príplatok: 550 Kč / noc vr. raňajok
 • Parkovanie: Hotel sa nachádza v historickom centre mesta a nemá vlastné parkovisko. Odporúčame využiť parkovisko v Krumlovskom pivovare na adrese Pivovarská 27, Latrán. Zvýhodnená cena pre návštevníkov hotela je 200 Kč / deň. Parkovisko je vzdialené 10-15 min. chôdze od hotela.
 • Check in je možný do 18:00, v prípade neskoršieho príchodu sa účtuje príplatok 100 Kč za každú začatú hodinu.
 • Domáce zvieratá: 300 Kč/deň (Po dohode.)
 • Wi-Fi zadarmo

Zmena rezervácie zdarma: Rezerváciu môžete bezplatne zmeniť 7 dní pred začiatkom pobytu.

Online termíny: Voucher na konkrétny termín nie je možné stornovať. Je možná iba zmena rezervácie, a to najneskôr 7 dní dopredu. Pri neskoršej zmene alebo nedostavení sa na pobyt voucher bez náhrady prepadá. Takýto voucher nie je možné ani refundovať. Zmena je možná maximálne raz alebo po dohode s recepciou. Pre zmenu prosím kontaktujte zákaznícke oddelenie Zlavomat.sk na adrese www.zlavomat.sk/kontakt či telefóne +421 232 117 321.

Otvorené vouchery: Voucher je možné v rámci 14dennej zákonnej lehote od zakúpenia stornovať. Pri zrušení rezervácie či zmene najneskôr 7 dní pred dohodnutým termínom voucher zostáva v plnej platnosti. Pri zrušení rezervácie či zmene v kratšej lehote voucher prepadá v plnej výške, takýto voucher nie je možné refundovať. Zmena je možná iba raz alebo po dohode s recepciou.

Využite body zo zamestnaneckých programov. Na túto ponuku môžete využiť body týchto benefitných spoločností:

Ako funguje prevod benefitných bodov?

240,23 €od 145,00 €
Ukončené
Ubytovanie v historickom centre, 10 minút od zámku
V ponuke i izby s výhľadom na zámok
Víno na izbe, večera v reštaurácii Švamberský dom

Láska na prvý pohľad, na jednu noc i na celý život – to je Český Krumlov.

Český Krumlov proste dokáže okúzliť! Ak ste ho ešte nenavštívili, mali by ste to určite napraviť. Hotel Peregrin sa nachádza priamo v historickom centre, ktoré je zapísané na zozname UNESCO, a tak budete mať všetky jeho krásy na dosah i na dohľad – napríklad na zámku ste prechádzkou za 10 minút (niektoré okruhy sú otvorené do konca októbra, veža a múzeum počas celého roka). 

„Všetko bolo vynikajúce. Hotel sa nachádza v centre, všetko je blízko. Ubytovanie pekné, raňajky dostačujúce, výber obrovský (Kotlarovadana, 01/2019)

Krásne je tu po celý rok a mimo letnej sezóny, počas ktorej tu býva množstvo turistov, možno ešte o niečo krajšie. Vouchery platia od polovice septembra do polovice mája 2020 (okrem niekoľkých termínov, ktoré sú vypísané v obmedzení). 

Zámok, malebné uličky i výlety do okolia

Vydajte sa na potulky malebným okolím, prejdite sa kľukatými uličkami v centre mesta, vychutnajte si lahodnú kávu v niektorej z kaviarní alebo oddych v zámockom parku. Zaujímavé výletné ciele sú ale i v jeho okolí, takže nudiť sa tu rozhodne nebudete. 

 • Hvezdáreň Kleť
 • Hrad Rožmberk (1. okruh do konca októbra, 2. do konca novembra)
 • Státní zámek Hluboká nad Vltavou (ponúka i zimnú prehliadkovú trasu) 
 • Grafitový důl 
 • Hrad Dívčí kámen (otvorený celoročne) 

Historická budova a designové perly

Tento pobyt sa ponesie v znamení veľkej romantiky a okorení ho aj štipka histórie. Hotel sa nachádza v budove z 15. storočia a aj po rekonštrukcii si zachoval dobovú atmosféru, ktorú dotvárajú unikátne designové skvosty z českých i zahraničných dielní. 

Ubytovaní budete v komfortnej dvojlôžkovej izbe, kde vás po príjazde privíta fľaša prosecca, misa ovocia a romantická dekorácia lôžka. Oddych a romantiku si môžete vychutnať aj vo vani alebo v priestrannom sprchovom kúte. 

V cene máte bufetové raňajky, ktoré sú podávané v priestoroch hotelovej reštaurácie a na špeciálnu reštauráciu ste pozvaní aj do reštaurácie Švamberský dům (100 m od hotela), kde si vychutnáte atmosféru historického gotického domu a bohaté 3-chodové menu. 

Dôležité: Jazda autom a parkovanie v centre mesta je obtiažne. Vychutnajte si genius loci stredovekého mesta a prejdite sa po vlastných. Ak však na vjazde do historického centra trváte, je to možné len na nevyhnutné nutnú dobu (vyloženie batožiny). Vjazd do mesta je spoplatnený (cena 150 Kč za vjazd do centra, povolenia sú v predaji v priestoroch hotelovej recepcie). Vjazdom do historického centra mesta bez povolenia alebo v čase mimo vyhradených hodín a parkovaním na iných, ako vyhradených miestach (veľmi obmedzené) sa vystavujete riziku pokút a ďalších sankcií.