Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Ergonomické kancelárske stoličky pre zdravé a pohodlné sedenie

3,7 / 5 https://www.bezdoteku.sk/ 7 zákazníkov 13 zostáva

Nenechajte si ujsť nové ponuky podniku https://www.bezdoteku.sk/

Postrážime, aby vám už žiadna nová ponuka neutiekla.

Upozorniť na nové ponuky

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku
Variant:
Kancelárska stolička REZIDENT (čierna + zelené pruhy)
Ukončené
99,00 €

V cene variantu:

Kancelárska stolička REZIDENT

 • Materiál poťahu: PU – textilná koža
 • Farba: Čierna + zelené pruhy
 • Podrúčka: Čierna (polohovateľná)
 • Min. výška sedadla: 47 cm
 • Max. výška sedadla: 55 cm
 • Hmotnosť: 18 kg
 • Šírka: 50 cm (s podrúčkami 64 cm)
 • Hĺbka sedadla: 50 cm
 • Min. výška: 114 cm
 • Max. výška: 122 cm
 • Výška operadla: 74 cm
 • Šírka operadla: 52 cm
 • Nosnosť: max. 150 kg
 • Krajina výroby: Čína
 • Dovozca: JBR Import Trading s.r.o., Slavíkova 1204/16,  13000 Praha, Česká republika 

Doručenie:

DPD
8,00 € (9 prac. dní)

Doručuje obchod:

www.bezdoteku.sk
info@bezdoteku.sk
+420 776 760 172

Kreslo je pohodlné, rýchlo a jednoducho poskladané s nádherným dizajnom. Cena zodpovedá kvalite…

Jaroslav

Na týchto kancelárskych „trónoch“ sa sedí priam kráľovsky!

Bolesťami chrbta, stuhnutými chrbtovými svalmi a kŕčmi v nohách trpí veľká časť populácie. Hektický pracovný režim aj niekoľkohodinové denné sedenie si vyberá daň na našom zdraví. Okrem stresu a úbohej životosprávy môže takéto problémy spôsobovať aj nesprávne držanie tela a výber kancelárskych stoličiek, ktoré nie sú vhodné na dlhé sedenie.

Ak máte aj vy pocit, že predchádzajúce riadky sa až podozrivo zhodovali s tým, čo denne prežívate, nastal čas zaobstarať si kvalitnú ergonomickú stoličku, ktorá uľaví vašim chrbtovým svalom a zmenší únavu.

Kancelárska stolička REZIDENT – viac fotiek zobrazíte kliknutím TU.

Jadro stoličky tvoria nezávisle od seba sedadlo a opierka. Obe časti sú bohato polstrované s detailným tvarovaním pre pohodlné sedenie. Opierka aj sedadlo sú vertikálne nastaviteľné podľa vašej telesnej výšky. Maximálna nosnosť stoličky je 150 kg.

Kancelárska stolička AVATAR – viac fotiek zobrazíte kliknutím TU.

Stolička AVATAR, ktorá má integrovanú hlavovú opierku, spĺňa všetky požiadavky na ergonómiu a užívateľský komfort „má v malíčku“. Polstrované vysoké operadlo (78,5 cm), čalúnené odolnou eko kožou, je v bedrovej oblasti perforované, aby nedochádzalo k prepoteniu ani pri niekoľkohodinovom sedení. Maximálna nosnosť stoličky je 150 kg.

Kancelárska stolička LEONARDO – viac fotiek zobrazíte kliknutím TU.

Ergonomická stolička LEONARDO cieli všetkými parametrami na náročných používateľov, ktorým umožní podávať pri počítači ešte vyššie výkony, bez následkov v podobe oslabeného svalstva, bolestí chrbta a opuchov nôh. Stolička je perfektne technicky spracovaná, vyrobená z kvalitných materiálov a čalúnená eko kožou v dynamickom modro-čiernom dizajne. Stolička je vhodná do kancelárskych priestorov, no môže sa stať pýchou aj vašej domácej pracovne resp. herne. Maximálna nosnosť stoličky je 150 kg.

Kancelárska stolička RAPHAEL – viac fotiek zobrazíte kliknutím TU.

Stolička RAPHAEL je pre náročných používateľov, ktorí si potrpia na kvalitu a precíznosť. Je vyrobená z kvalitných materiálov a čalúnená eko kožou v červeno-čiernom prevedení. Pohodlné sedenie umožňuje sedadlo so šírkou 57 cm a hĺbkou 51 cm. Ruky si môžete oprieť o mäkčené, výškovo nastaviteľné lakťové opierky. Kvalitná multisynchrónna mechanika umožňuje nastavenie sklonu operadla do 150 ° a je ľahko ovládateľná pomocou skrutky v prednej časti pod sedadlom. Sklon možno upravovať podľa momentálnych potrieb užívateľa, čo umožňuje dočasný oddych a úľavu pri niekoľkohodinovom sedení. Maximálna nosnosť stoličky je 150 kg.

Kancelárska stolička FOX – viac fotiek zobrazíte kliknutím TU.

Stolička FOX je veľmi obľúbená medzi manažérmi aj hráčmi počítačových hier. Spĺňa všetky požiadavky na pohodlie a ergonómiu. Vysoká polstrovaná opierka je čalúnená odolnou eko kožou v čierno-oranžovej farbe a doplnená kvalitnou bedrovou opierkou. Opierky na lakte z mäkčeného plastu sú výškovo nastaviteľné, čo ocenia najmä používatelia s vyššou postavou. Výšku stoličky je možné nastaviť piestom štandardne pomocou bočnej páčky pod sedadlom. Maximálna nosnosť stoličky je 150 kg.

Adresa pre prípadné vrátenie tovaru:

JBR Import Trading s.r.o.

Slavíkova 1204/16

Praha 130 00

Česká Republika