Offroad víkendový akčný tábor pre deti a mládež od 8 – 18 rokov

129,00 € 99,00 Pozrieť ponuku
Offroad camp (kontakt) Zemplín (mapa)

Prehľad ponuky Voucher bez termínu

Dobrodružstvo a akčná zábava
Pre deti a mládež od 8 do 18 rokov
Pobyt v prírode spojený so stanovačkou
1 osoba • 3 dni (2 noci)

Termín

V období 6. 3. – 28. 6. 2020 podľa dostupných kapacít. Termín si rezervujete sami.

Ubytovanie

  • v turistickej ubytovni Jurčišin

Strava: Plná penzia

  • Rezervácia a prihlásenie
  • Telefonicky kontaktovať organizátora a dohodnúť si konkrétny termín. 
    • Následne je potrebné vyplniť rezervačný formulár na stránke https://www.4×4camp.sk/rezervacia,   kde uvediete všetky potrebné údaje spolu s číslom voucheru. Po ich overení Vám budú zaslané organizačné pokyny k nástupu.
  • Využitie: určené pre deti a dorast od 8 do 18 rokov.
  • Zoznam vecí potrebných do tábora nájdete na https://www.4×4camp.sk/co-nezabudnut

Príspevok na rekreáciu: Pre účely získania príspevku na rekreáciu vám tento organizátor garantuje vystavenie daňového dokladu, ktorý spĺňa náležitosti dokladu pre účely využitia príspevku na rekreáciu (meno zamestnanca, termín pobytu, suma a meno dieťaťa). Pre urýchlenie procesu prosím požiadajte o vystavenie dokladu pri rezervácii tábora. Vystavený doklad následne odovzdajte vášmu zamestnávateľovi do 30 dní od ukončenia pobytu.

  • Upozornenie: Príspevok na rekreáciu je možné využiť na min. 2 noci v ubytovacích zariadeniach na území Slovenskej republiky.
    • Dieťa musí navštevovať základnú školu alebo prvé 4 ročníky 8-ročného gymnázia.
Ponuku odporúčame pre deti od 8 rokov.

Doprava:Športový klub má pre záujemcov pripravený campbus, ktorý deti vyzdvihne a po skončení zájazdu odvezie.​V cene je zahrnutá obojsmerná preprava. 

Možné mestá nástupu a výstupu:
Košice- 35€
Prešov- 35€

Taktiež je možno po dohode deti poslať autobusom alebo vlakom, kde ich priamo na nástupišti v Snine vyzdvihne náš animátor.

Aktuálne ceny pre rok 2020

Samozrejme trasa sa upresní podľa záujmu odkiaľ budú ľudia nastupovať, cena a trasa bude na každý turnus upresnená najneskôr týždeň pred začatím aj s časmi nástupu a prívozu.

Ak ste sa rozhodli pre tento druh dopravy je nutné to uviesť aj v registrácii, aby sme vedeli prispôsobiť trasu a počet miest.

Cena dopravného týmto druhom prepravy nie je započítaná v cene campu.

Cena dopravného sa uhrádza priamo vodičovi pri nástupe na tento druh prepravy.

Taktiež ŠK VOUK si vyhradzuje právo neposkytnutia dopravy v prípade, ak by to bolo nerentabilné pre dopravcu alebo zrušenia určitého počtu záujemcov o danú prepravy.

Na absolvovanie campu je potrebné telefonicky si dohodnúť termín s poskytovateľom služby.

Termín si môžete rezervovať na telefónnom čísle +421 917 331 628.

Využite body zo zamestnaneckých programov. Na túto ponuku môžete využiť body týchto benefitných spoločností:

Ako funguje prevod benefitných bodov?

129,00 € 99,00 €
Voucher bez termínu
129,00 € 99,00 €
Dobrodružstvo a akčná zábava
Pre deti a mládež od 8 do 18 rokov
Pobyt v prírode spojený so stanovačkou

Užite si parádny tábor plný zaujímavého programu a adrenalínových zážitkov. Víkend plný zábavy je určený pre všetkých dobrodruhov vo veku 8–18 rokov.

V cene je zahrnutá doprava, strava, nocľah, požičanie stanov a spacákov a samozrejme aj sprievodca, ktorý bude k dispozícii počas celej doby. Tábor sa začína v piatok večer (pre deti bude pripravená večera) a trvať bude do nedele. 

Program 

Výlet je pripravený pre všetky deti, ktoré chcú zažiť víkend plný zábavy, adrenalínových zážitkov a radi spoznávajú nové zákutia. Máme pre vás pripravenú trasu v okolí mesta Snina, kde môžete absolvovať jazdu na upravených terénnych vozidlách či na vojenskom džípe. Pomocou týchto áut vás zavedieme na krásne miesta, kde navštívime:

-miniatúry drevených kostolíkov v Národnom parku Poloniny,
-kryptu z 1.svetovej vojny v Osadnom,
-hranicu s Poľskom odkiaľ vedie malý vláčik do Balnice (PL),
-monumentálnu sochu nazývanú Medová baba,
-vyhliadku na vodnú nádrž Starina,
-rohľadňu Holica,  
-drevený kostolík v obci Topoľa,
-prírodnú rezerváciu Hostovické lúky,
-Mini ZOO v Snine.

Samozrejme aj pravá offroado­vá jazda v upravených terénnych autách, na trati na to určenej v katastri obce Čukalovce.

K niektorým miestam sa budeme musieť presunúť aj pešo, teda náš výlet zahŕňa aj krátke a nenáročné turistické trasy. Počas celého víkendu môžeme pozorovať krásy prírody, nádherné výhľady na okolité lesy. Aby sme mali zážitkov čo najviac, nocovať budeme pri ohníku v turistických stanoch, v spacákoch určených aj do externých mínusových teplôt, keďže v jeseni sú noci už chladnejšie. Krásnym zážitkom je aj tmavá obloha posiata miliónmi hviezd. Tie sú najlepšie viditeľné v Parku tmavej oblohy Poloniny, ktorých je na svete len zopár. Ak nám začne škvŕkať v bruškách, pripravíme si spoločnými silami ohník, opečieme špekáčiky a tým vytvoríme ďalší skvelý zážitok, večeru v prírode. Cely výlet trvá od piatka večera až do nedeľňajšieho obeda. Prejdeme množstvo kilometrov. 

Supervíkend začína v piatok v turistickej ubytovni Jurčišin, kde je v cene zahrnutá večera a v sobotu ráno, v skorých ranných hodinách sa vyráža na džípoch za zážitkami do prírody.

Ubytovanie 

Nocľah je zabezpečený v turistickej ubytovni Jurčišin. O parádny zážitok sa postará aj noc v turistickom stane, počas ktorej budete mať k dispozícii špeciálny spacák, ktorý vás zahreje aj v prípade extrémne chladného počasia. Nádherný pohľad sa vám naskytne pri pozorovaní oblohy s miliónmi hviezd. Za unikátnym hviezdnym divadlom sa oplatí vyraziť do Parku tmavej oblohy Poloniny – podobných miest je na svete len niekoľko. 

Stravovanie 

Škvŕkajúceho bruška sa počas pobytu báť nemusíte. Stravovanie formou plnej penzie je zabezpečené cateringovou spoločnosťou Jurčišin s.r.o. A čaká vás aj opekačka na čerstvom vzduchu.

Čo si do tábora zbaliť? 

Pri balení by ste určite nemali zabudnúť na nasledujúce položky

129,00 €
99,00