Osviežovač vzduchu do auta s vlastným textom alebo obrázkom

V cene:

Osviežovač vzduchu do auta VINOVE s vlastným textom alebo menom

Môžete využiť do:

31. 3. 2020

Doručenie:

Kuriér
2,90 € (3 dni)

Ako objednať tovar:

Viac informácií ako objednať tovar

Kde uplatniť:

Perfektná vôňa už som objednal tento istý produkt druhý krát krásna vôňa výške odporúčam všetkým.

Miroslav

Keď najbližšie uvidíte niekoho za volantom dýchať zhlboka a pomaly, nemusí to automaticky znamenať, že sa snaží upokojiť kvôli momentálnej dopravnej situácii. Pravdepodobne si iba kúpil jeden z týchto voňavých osviežovačov vzduchu do auta!

Obdarujte seba alebo blízkych užitočným a originálnym darčekom do auta – osviežovač vzduchu s vymeniteľnou náplňou môžete dať ozdobiť menom vodiča, obľúbenou fotografiou, firemným logom či vtipným mottom. Plochu potlače s rozmermi 70 × 35 mm môžete využiť naozaj na čokoľvek! Zariadenie sa dá vďaka praktickému mechanizmu jednoducho pripevniť na mriežku ventilátora, ktorý pomôže vôňam z francúzskych parfumov rozptýliť po celom interiéri príjemnú arómu.

Na výber máte týchto 12 vôní rozdelených do troch kategórií – pánske, dámske a rodinné:

  • Pánske
    • Indianapolis,   Silverstone, Sebringm, Rome, Paris
  • Dámske 
    • Yas Marina, Monza, Imola, Warsaw 
  • Rodinné
    • Bahrain, Monaco, Fuji

Po zakúpení voucheru je potrebné zadať objednávku na stránke predajcu. Váš text, fotku, logo alebo iné grafické podklady je potrebné poslať na e‑mailovú adresu marketing1@lusja.sk. Po prijatí objednávky a podkladov vám bude prostredníctvom e‑mailu doručený vizuál na schválenie. Keď budete s návrhom spokojní, potlač bude vyhotovená najneskôr do troch pracovných dní a odoslaná na vašu adresu vami zvoleným spôsobom prepravy. 

Ako objednať tovar

12,00 €
9,90