Kam do BA? No predsa na zážitkové maľovanie s PaintPeople

29,00 € 24,69 Pozrieť ponuku
5,0 / 5 PaintPeople (kontakt) Bratislava - Staré Mesto (mapa) 8 zákazníkov 36 zostáva

Prehľad ponuky

pacilo sa mi vsetko, krasne prostredie, vyborne zorganizovane, od prvej minuty som sa citila dobre, …

Miriam
Zážitkové maľovanie v meste
Dobrá dostupnosť
Skúsený výtvarník
Varianty (1)
Můžete využít až do 31. 8. 2020

Termín

V období do 31. 8. 2020 podľa dostupných kapacít.

V cene

 • 1× Vstupenka na voľný termín z PaintPeople.sk
 • Váš namaľovaný obraz si odnesiete domov
 • Dátum a čas si dohodnete na info@paintpeople.sk
 • U Rómera, Zámočnícka 405/10, Bratislava – Staré Mesto
 • Občerstvenie: bruschetty prosciutto sýr, bruschetty guacamole - vegan
 • 1× Nápoj: 2 dcl prosecco alebo nealko
 • Používanie všetkých pomôcok na maľovanie (predloha, plátno 30×40 alebo iný rozmer, stojany, 3 štetce rôznych veľkostí, ceruzky, palety, akrylové farby, zástery, malé predlohy) 
 • Trvanie: cca 2,5 hod.
 • Platnosť Vstupenky pre 1 osobu
 • REZERVÁCIA PRE OTVORENÉ VOUCHERY BEZ TERMÍNU: Po zakúpení voucheru je potrebné prihlásiť sa na konkrétne maľovanie vopred e‑mailom na  info@paintpeople.sk alebo na tel. č. +421 919 140 453.
 • Stačí sa preukázať platným voucherom v mobilnom telefóne, v sms alebo prostredníctvom zákazníckej aplikácie
Ponuku odporúčame pre deti od 9 rokov.

KONKRÉTNE TERMÍNY - Paintpeople "Názov maľovania" : Voucher na konkrétny termín nie je možné stornovať. Je možná iba zmena rezervácie, a to najneskôr 48 hodín vopred v pracovné dni. Pri neskoršej zmene alebo nedostavení sa na službu voucher bez náhrady prepadá. Takýto voucher nie je možné ani refundovať. Zmena je možná maximálne raz alebo po dohode s poskytovateľom služby. Pre zmenu, prosím, kontaktuje zákaznícke oddelenie Zlavomat.sk na email podpora@zlavomat.sk či na tel. č. +421 232 117 321.
OTVORENÉ VOUCHERY - Zážitkové maľovanie v meste: Voucher je možné v rámci 14-dennej zákonnej lehoty od zakúpenia stornovať. Pri zrušení rezervácie či zmene v pracovné dni najneskôr 24 hodín pred dohodnutým termínom voucher zostáva v plnej platnosti. Pri zrušení rezervácie či zmene v kratšej lehote voucher prepadá v plnej výške, takýto voucher nie je možné refundovať. Zmena je možná iba raz alebo po dohode s poskytovateľom služby.

Využite body zo zamestnaneckých programov. Na túto ponuku môžete využiť body týchto benefitných spoločností:

Ako funguje prevod benefitných bodov?

29,00 € 24,69 €
29,00 € 24,69 €
Zážitkové maľovanie v meste
Dobrá dostupnosť
Skúsený výtvarník

Nemusíte byť zdatní v maľovaní a nepotrebujete ani žiadne skúsenosti na to, aby ste si namaľovali svoj vlastný obraz. Stačí dobrá nálada, chuť sa uvolniť, zresetovať hlavu a zažiť dokonale príjemný večer.

Zážitkové maľovanie v meste

Pri zážitkovom maľovaní v meste si užijete výtvarnú atmosféru vnútri bratislavských podnikov. Maľovanie s pohárom kvalitného vína a dobrým občerstvením vám pomôže úplne zabudnúť na každodenné starosti a dokonale sa odreagovať. Pod vedením 2 talentovaných maliarov z VŠVU sa vám určite podarí namaľovať krásny obraz, ktorý si budete chcieť zavesiť doma alebo darovať najbližším. Máte tak jedinečnú možnosť prejaviť svoju kreativitu a odviazať sa na plátne.  

29,00 €
24,69