Uvoľnite kreativitu pri jednorazovom vstupe na výtvarný kurz „Kresba a maľba“

33,00 € 24,90 Pozrieť ponuku
5,0 / 5 ArtBloom - school of art (kontakt) Bratislava (mapa)

Prehľad ponuky

Kontakt
Dnes otvorené: 10:00–13:00 16:00–21:00
Výtvarné sebavyjadrenie sa
Kresliarské a maliarské techniky
Skúsený výtvarník
Varianty (1)
Můžete využít až do 30. 6. 2020

Termín

Platnosť do 30. 6. 2020.

V cene

Jednorázový vstup na kurz „Kresba a maľba“

  • Čas: pravidelne pondelok: 18:00 – 21:00 a streda 18:00 – 21:00
  • Lektor:Mgr. art. Dušan Ondriaš
  • Obtiažnosť: začiatočník aj pokročilý
  • Max. počet miest: 6 ľudí
  • Cena zahŕňa všetky výtvarné pomôcky a materiál 

V prípade, ak sa nemôžete dostaviť na dohodnutý termín, oznámte to čo najskôr na tel. č. +421 915479110

Využite body zo zamestnaneckých programov. Na túto ponuku môžete využiť body týchto benefitných spoločností:

Ako funguje prevod benefitných bodov?

33,00 € 24,90 €
33,00 € 24,90 €
Výtvarné sebavyjadrenie sa
Kresliarské a maliarské techniky
Skúsený výtvarník

Ponorte sa do tajov výtvarného umenia, skúste sa vcítiť do okolitého sveta pohľadom výtvarníka, maliara či kresliara a nájdite umelca v sebe samom.

Počas tohto umeleckého kurzu sa naučíte nielen technické, technologické a iné vedomosti potrebné pre výtvarné sebavyjadrenie sa, ale hlavne sa začnete pozerať na okolitý svet spôsobom, ktorý si kresba a maľba vyžaduje. 

Objavíte, čo je to klasická, figurálna, portrétna či objektová kresba a maľba. Dozviete sa informácie, ktoré vám priblížia široké spektrum klasických kresliarskych a maliarských techník, vyskúšate si rôzne druhy materiálov v klasickej kresbe a maľbe, oboznámite sa so základnými princípmi práce s plochou, uvedomením si kompozície zobrazených 2D a 3D objektov na dvojrozmernom podklade a spoznáte svet farieb a nevyhnutných médií v maľbe.

Kurzy sú vhodné pre každého, nezávisle od vstupných zručností, vedomostí a skúseností. Pracovať bude možné súčasne v oblasti kresby i maľby na základe úvodného individuálneho rozhovoru účastníka s lektorom podľa vašich požiadaviek a potrieb. 

Pre tento zámer je vhodné individuálne vedenie spoločných viacčlenných kurzov. Touto formou môže lektor odovzdávať a účastník kurzu zase prijať obohatenie vo výtvarnom vývoji a pritom si môže zachovať svoju vlastnú individualitu a rozvíjať svoju vlastnú umeleckú osobnosť. Každý účastník kurzu sa takto učí hlavne vidieť svoj vlastný svet očami umelca.

Tieto hodiny sú vhodné pre vekovú hranicu od veku 15 rokov. Vo výnimočných prípadoch môže byť účastník kurzu usmernený aj v zmysle kresebnej prípravy na talentové skúšky pre vysokoškolské štúdium. 

33,00 €
24,90