Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Floriánsky beh bez bariér – charitatívny beh, do ktorého sa môže zapojiť každý

Nenechajte si ujsť nové ponuky podniku OZ Parasport24

Postrážime, aby vám už žiadna nová ponuka neutiekla.

Upozorniť na nové ponuky

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku

Prehľad ponuky

Všetko bolo úplne super.

Miloslava
Výťažok z akcie bude pomáhať tým správnym smerom
Darček a pamätný diplom pre každého účastníka
Súťaž o zaujímavé tombolové ceny
Varianty (1)

Termín

3. 5. 2020 0:00

V cene

Pre 1 osobu

Účasť na 6. ročníku charitatívneho behu Floriánsky beh bez bariér 15.4. – 3.5.2020

 • Termín: podujatie prebieha virtuálne do 3.5.2020 do 23:59 hod.
 • Voucher platí ako štartovné - zapojením sa do behu podporíte podujatie, získate diplom, darček od partnera Tipsport, Tesco a tombolový lístok
 • Vaša účasť je virtuálna, je potrebné sa vopred zaregistrovať prostredníctvom online formulára (formulár zobrazíte v časti Ako uplatniť)
 • Vybrať si môžete jednu z aktivít (beh, cyklistika, korčuľovanie, handbike, nordic walking) a realizovať ju v karanténe kedykoľvek a kdekoľvek vo vašom okolí, údaje o vašom behu (zabehnuté km, fotografie a pod.) je potrebné zaslať na adresu behvkarantene@gmail.com najneskôr do 3.5.2020 do 23:59 hod.
 • 4.5.2020 bude vyhlásenie, koľko účastníkov sa do podujatia zapojilo a koľko km bolo spolu zabehnutých, do 14 dní od ukončenia prebehne žrebovanie o tombolové ceny na stránkach usporiadateľa podujatia

Zapojiť sa môže ktokoľvek bez ohľadu na vek. 

Ako sa zapojiť do charitatívneho behu po zakúpení voucheru: 

 • Zaregistrujte sa prostredníctvom formulára vo vybranej disciplíne a vybehnite kedykoľvek a kdekoľvek vo svojom okolí:
 • Najneskôr do 3. mája 2020 do 23:59 hod. zašlite údaje o svojom behu na behvkarantene@gmail.com. V maile uveďte údaje o vašom behu (zabehnuté km, foto), prípadne návrhy na pomoc ľuďom vo vašom okolí (prioritou sú ľudia s hendikepom – podpora ich športu a sociálne slabšie rodiny či jednotlivci).
 • Následne vám na poštovú adresu bude zaslaný pamiatkový diplom, jeden tombolový lístok a darček od partnera Tipsport a Tesco.
 • Žrebovanie o tombolové ceny bude prebiehať na FB Parasport24 do 14 dní od ukončenia behu – www.facebook.com/Parasport24.
 • Vyhlásenie, koľko účastníkov sa zapojilo a koľko km ste spolu zabehli, bude 4.5.2020 na Floriána – parasport24.com.
 • Informácie o výťažku z akcie a o tom, ako bude použitá pomoc, nájdete na vyššie uvedených web stránkach. 

Do podujatia sa môže zapojiť ktokoľvek bez obmedzenia veku.

 • Vouchery zakúpené na konkrétny termín nie je možné refundovať po skončení ich platnosti.
 • V zmysle ust. § 7 ods. 6 písm. k) zákona č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho, nemôže spotrebiteľ odstúpiť od zmluvy, predmetom ktorej je poskytnutie služieb súvisiacich s činnosťami v rámci voľného času a podľa ktorej sa predávajúci zaväzuje poskytnúť tieto služby v dohodnutom čase alebo v dohodnutej lehote. Na základe uvedeného nie je v prípade zakúpenia vstupenky možné odstúpenie od zmluvy a žiadať vrátenie vstupného.
Prispejte 5,00 €
Prispejte 5,00 €
Ukončené
Výťažok z akcie bude pomáhať tým správnym smerom
Darček a pamätný diplom pre každého účastníka
Súťaž o zaujímavé tombolové ceny

Poďte vybehať pomoc druhým! Víťazom je každý a odmenení budete nielen dobrým pocitom, ale aj pamiatkovým diplomom a darčekom. Vyhrať navyše môžete aj zaujímavé tombolové ceny.

6. ročník behu pod „záštitou“ svätého Floriána bude tentokrát virtuálny. Jeho aktuálnu podobu organizuje Občianske združenie PARASPORT24, aby sa nepretrhla krásna tradícia. Poďte si zabehať kedykoľvek a kdekoľvek vo svojom okolí a zapojte sa tak do pomoci tým, ktorí to potrebujú. Výťažok zo štartovného poputuje na pomoc ľuďom s hendikepom a sociálne slabším rodinám, ktorým OZ Parasport24 pomáha už od roku 2006.

Zakúpením voucheru = štartovného automaticky podporujete toto podujatie. Každý zaregistrovaný účastník získa navyše pamätný diplom a darčeky. Virtuálne tento rok pobeží množstvo známych ľudí spoločenského života a vrcholového športu. Najmä herečka Zuzana Vačková, herec Juraj Bača, speváci Martin HarichCeleste Buckingham či skvelá športovkyňa Danka Barteková.

Pravidlá behu sú jednoduché:

 • Zaregistrujte sa vo vybranej disciplíne (beh, cyklistika, korčuľovanie, handbike, nordic walking) a kedykoľvek vybehnite kdekoľvek vo svojom okolí.
 • Po odbehnutí zašlite údaje o svojom behu (zabehnuté km, prípadne foto) na behvkarantene@gmail.com.
 • Virtuálny beh končí 3. mája 2020 o 23:59 hod.
 • Zasielať môžete aj vlastné návrhy na pomoc ľuďom vo vašom okolí (prioritou sú ľudia s hendikepom – podpora ich športu a sociálne slabšie rodiny či jednotlivci).

Hlavné benefity:

 • Ceny sú v hodnote vyše tisíc eur.
 • Špeciálnou cenou je zľava 10 – 15 % pri nákupe e‑bicykla od spoločnosti origos.sk po preukázaní sa pamiatkovým diplomom – zľava platí počas celého roka 2020.
 • Počet účastníkov je ľubovoľný.

Virtuálny beh odštartoval 15. apríla a končí sa 3. mája 2020 o 23:59 hod. V celom termíne akcie sa môže zapojiť ľubovoľný počet účastníkov. Výsledky vyhlási organizátor 4. mája 2020 na Floriána a do 14 dní od skončenia akcie bude na facebooku zverejnené aj žrebovanie o ceny.

OZ Parasport24 vzniklo v roku 2006 a venuje sa organizácii rôznorodých projektov na podporu ľudí s hendikepom, ktorí ako jednotlivci majú obmedzené podmienky na získavanie finančných a iných prostriedkov pre vlastný rozvoj, a takisto sociálne slabším rodinám po celom Slovensku.