Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Jedinečné exteriérové dobrodružstvo! Nájdete Stratené zlato?

4,4 / 5 EscapeHouse.sk Pezinok   (mapa)

Nenechajte si ujsť nové ponuky podniku EscapeHouse.sk

Postrážime, aby vám už žiadna nová ponuka neutiekla.

Upozorniť na nové ponuky

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku

Prehľad ponuky

Kúpila som synovi ako darček a bol to výborný nápad, využil s rodinnými príslušníkmi, skvele sa…

Renáta
Dobrodružstvo na 3,5 až 6 hodín
Príbeh premyslený do detailov
Vhodné aj ako teambuilding
Varianty (1)

Termín

Platnosť do 30. 9. 2020.

V cene

  • Počet hráčov: 1 až ∞, odporúčaný počet sú 4 hráči
  • Trvanie hry: 3,5 – 6 hodín (podľa počtu hráčov a šikovnosti)
  • Hra sa odohráva v exteriéri, prejdete približne 6 km
  • Miesto štartu aj cieľa: Cajlanská 214, Pezinok 

Obmedzenie

Hra je vhodná pre ľudí vo veku od 18 rokov alebo deti so sprievodom zodpovednej osoby.

Odporúčame dobrú obuv a dostatok tekutín, nakoľko sa väčšia časť hry odohráva v lese. Ak hrozí dážď, prineste si niečo proti dažďu. Všetko ostatné dostanete.

Počas hry sa budete pohybovať pešo, ale môžete použiť aj dopravné prostriedky (hra sa dá absolvovať aj na bicykli a niektoré časti aj autom). 

  • REZERVÁCIA NA ONLINE TERMÍNY: Zakúpením voucheru je automaticky vytvorená záväzná rezervácia termínu a spoločnosť EscapeHouse.sk už nie je potrebné kontaktovať.
    REZERVÁCIA PRE OTVORENÉ VOUCHERY BEZ TERMÍNU: Po zakúpení voucheru je potrebné urobiť rezerváciu termínu vopred na tel. č. +421 944 039 545 alebo e‑mailom na kontakt@escapehouse.sk.
  • Stačí sa preukázať platným voucherom v mobilnom telefóne, v sms alebo prostredníctvom zákazníckej aplikácie
  • ONLINE TERMÍNY: Voucher na konkrétny termín nie je možné stornovať. Je možná iba zmena rezervácie, a to najneskôr 24 hodín vopred v pracovné dni. Pri neskoršej zmene alebo nedostavení sa na službu voucher bez náhrady prepadá. Takýto voucher nie je možné ani refundovať. Zmena je možná maximálne raz alebo po dohode s poskytovateľom služby. Pre zmenu, prosím, kontaktuje zákaznícke oddelenie Zlavomat.sk na e-mail podpora@zlavomat.sk či telefóne +421 232 117 321.
  • OTVORENÉ VOUCHERY: Voucher je možné v rámci 14-dennej zákonnej lehoty od zakúpenia stornovať. Pri zrušení rezervácie či zmene v pracovné dni najneskôr 24 hodín pred dohodnutým termínom voucher zostáva v plnej platnosti. Pri zrušení rezervácie či zmene v kratšej lehote voucher prepadá v plnej výške, takýto voucher nie je možné refundovať. Zmena je možná iba raz alebo po dohode s poskytovateľom služby.

Využite body zo zamestnaneckých programov. Na túto ponuku môžete využiť body týchto benefitných spoločností:

Ako funguje prevod benefitných bodov?

32,00 €
32,00 €
Ukončené
Dobrodružstvo na 3,5 až 6 hodín
Príbeh premyslený do detailov
Vhodné aj ako teambuilding

V roku 1981 bolo v Pezinku údajne vyťažené posledné zlato. Toto je príbeh, v ktorom zažijete na vlastnej koži to, čo prežil istý dobrodruh, keď sa ho snažil získať.

Konca tohto príbehu sa vtedy nedožilo viacero dôležitých ľudí. Podarí sa to vám? Hra sa začína na Cajlanskej ulici v Pezinku. Vašou úlohou tímu bude zistiť, kam sa stratilo zlato.

Na začiatku dostanete len mapu s denníkom z roku 1981 a vyberiete sa po stopách vášho predchodcu s nejasným osudom. Hra vás prevedie tajuplnými miestnymi zákutiami, mestom a lesom.

Vylúštiť logické úlohy a hádanky bude potrebné na to, aby ste našli zvyšok zlata. Nezabudnite si pohodlné športové oblečenie a obuv do prírody, pretože pri hre prejdete vyše 6 km!