Je nám to ľúto, ale ponuka už vypršala. Jej detail si môžete prezrieť nižšie.

Posvieť si na to! Knihy pre deti, ktoré chcú objavovať svet.

Nenechajte si ujsť nové ponuky podniku Svojtka & Co., vydavateľstvo

Postrážime, aby vám už žiadna nová ponuka neutiekla.

Upozorniť na nové ponuky

Podobné ponuky, z ktorých si určite vyberiete

Zobraziť viac podobných ponúk

Zobraziť pôvodnú ponuku
Variant:
Posvieť si na to – Tajomstvá zvieracieho maskovania
Ukončené
5,49 €

V cene variantu:

Posvieť si na to – Tajomstvá zvieracieho maskovania

Kto všetko sa ukrýva v divočine? Ktoré zvieratá sú šampiónmi v maskovaní? Keď podržíte stránku proti svetlu, objavíte svet plný prekvapení.

  • Autori: Carron Brown, Wesley Robins
  • Vydavateľstvo: Svojtka & Co. vydavateľstvo s.r.o 
  • Rok vydania: 2017
  • Odporúčaný vek: 3+
  • Jazyk: Slovenský
  • Väzba: Pevná
  • Hmotnosť: 0,470 kg
  • Rozmery: 260 × 260 mm
  • Počet strán: 36
  • EAN: 9788056701348 

Doručenie:

Osobný odber Zásielkovňa (822 pobočiek)
2,49 € (6 prac. dní)

Slovenská pošta
3,90 € (6 prac. dní)

Doručuje obchod:

www.svojtka.sk
obchod@svojtka.sk
+421 233 329 180

krásne publikácia pre deti, zaujímavé spracovanie

Veronika

Čítanie pod dekou a s baterkou v ruke sa schvaľuje, ba dokonca podporuje!

Kto všetko sa skrýva v divočine? Kto alebo čo žije v záhrade, v okolí jablone? Keď podržíte stránku proti svetlt, objavíte svet plný prekvapení: divočinu, rôzne tvory zo zvieracej ríše, zázraky obyčajných záhrad i tajomstvá morských brehov. Tak šup do postele a spať! Teda – šup do postele a čítať si pod perinou, ale pssst! 

Knihy pre vás otestovala aj blogerka Holka z Moravy: „Tak toto je totálna šupa! A vôbec sa nehanbím za to, že som tie knihy čítala sama, bez detí. :-D Úžasný nápad, ako dietky naučiť niečo nové o svete, prírode alebo napríklad zvieratách. Knihy sú navyše obrovské, žiadne príbehy do batôžku. A tá myšlienka, vziať si ich do postele a pod perinu s baterkou v ruke? Úplne super! Všetci predsa vieme, že zakázané ovocie chutí najlepšie. :)“

Posvieť si na to – Tajomstvá zvieracieho maskovania

Kto sa ukrýva v divočine? Vďaka tejto interaktívnej knihe zblízka preskúmate obydlie zvierat a objavíte svet veľkých prekvapení. Navštívite dômyselne ukryté dúpätá, budete pozorovať predátorov pripravujúcich sa na útok a zoznámite sa so správaním mnohých tvorov zo zvieracej ríše. Od polárnej líšky vykúkajúcej zo snehu, po chobotnicu krúžkovanú, zavŕtanú do piesčitého morského dna – žiadne tajomstvá zvieracieho maskovanie pred vami nezostanú ukryté!  

Posvieť si na to – Tajomstvá našej záhrady

Kto alebo čo žije v záhrade, v okolí jablone? Preskúmajte zblízka ovocný strom – objavíte malý svet plný veľkých prekvapení! Odhalíte skryté tajomstvá úžasného sveta v záhrade, hneď za domom. Od červov prepletajúcich sa pomedzi korene, po vtáky hniezdiace vysoko vo vetvách. Objavte skryté zázraky obyčajnej záhrady a jablone, ktorú máte možno za domom, a ani o tom neviete. 

Posvieť si na to – Tajomstvá farmy

Zvieratá na farme vyžadujú starostlivosť. Zistite, čo všetko musí farmárka počas roka robiť, aby mala na svojej farme všetko v poriadku. A ako to funguje na susednej farme? Farmár práve odváža čerstvo narezané kvety na predaj. Kto sa ukrýva za krmelcom, koho svojimi krídlami zohrieva sliepka, čo robí veterinár v stajni, a ako funguje lis na seno?

Posvieť si na to – Tajomstvá našej Zeme

Aké tajomstvá ukrýva naša planéta? Preskúmajte planétu Zem zblízka, a zažijete veľké prekvapenia! Od lávy valiacej sa zo sopky, cez burácajúce búrky s hromami a bleskami, po tvory žijúce pod hladinou oceánu a ukrývajúce sa v piesku. Objavte všetky skryté divy Zeme. 

Posvieť si na to – Tajomstvá stavby

Všade sú robotníci a prichádzajú nové stroje. Čo sa tu bude diať? Práve začína stavba novej budovy. Nikam neodchádzajte a pozrite sa, ako bager hĺbi základy, žeriav nasadzuje oceľové traverzy a elektrikári rozvádzajú po dome elektrinu. A nielen to – predstavte si, že vidíte pod zem alebo cez stenu, a sledujete, ako tam robotníci pracujú. Presne toto teraz vďaka tejto knihe môžeš urobiť!

Posvieť si na to – Autoservis

Viete, čo všetko sa odohráva v autoservise? Predstavte si, že by stačilo posvietiť si na to baterkou a uvidíte celú garáž ako na dlani! Tak presne toto je teraz možné vďaka tejto fantasticky zábavnej knihe. Skúmajte zblízka stroje a náradie, a zistite, ako všetko bezchybne funguje. V autoservise opravári – mechanici usilovne pracujú a opravujú najrôznejšie typy dopravných prostriedkov. Keď sa pozriete zblízka, uvidíte nástroje, kolesá a motory.

Posvieť si na to – Vesmírna stanica

Aký je život na vesmírnej stanici? Čo astronauti vo vesmíre robia? Čo jedia? Kde spia? Čo si obliekajú? S každým otočením stránky urobíte ďalší krok v ústrety vzrušujúcemu poznaniu života na vesmírnej stanici. Vydajte sa na výlet raketou ďaleko od našej planéty a navštívte astronautov, ktorí na nej žijú a pracujú. Desať, deväť, osem, sedem… Vaša raketa o chvíľu štartuje. Nasaďte si helmu, pripravte si baterku a vydajte sa medzi naozajstných astronautov! 

Adresa pre prípadné vrátenie tovaru:

Ikar, a.s., logistické centrum

Na Pántoch 18

831 06 Bratislava