Luxusný pobyt v Prahe: hotel v kláštore na Malej Strane, raňajky a vstup do wellness

CK ZANZO - online (kontakt) Praha - Česko (mapa)
Aktuálne informácie o podmienkach pre cestovanie do zahraničia nájdete tu

Prehľad ponuky Online rezerváciaVoucher bez termínu

Som pre vás na telefóne po–pi od 8:00 do 18:00

Chcete prísť osobne?
Máme otvorené po–pi od 9:00 do 18:00.

5 minút od Karlovho mosta a 15 minút k hradu
Hotel je súčasťou kláštora augustiniánov
Wellness & parkovanie zdarma
2 osoby • 2 dni (1 noc)
Tento variant je skvelý ako darček
Tento variant je skvelý ako darček
Pobyt s raňajkami
2 osoby, 2 dni (1 noc) – Platnosť do 31. 8. 2021

Termín

V období do 31. 8. 2021 podľa dostupných kapacít. Termín si rezervujete sami telefonicky alebo online.

Ubytovanie

 • Ubytovanie v dvojlôžkovej izbe Classic pre zvolený počet osôb

Strava: Raňajky

 • Raňajky formou bufetu pre zvolený počet osôb
 • 30% zľava na à la carte menu v hotelovej reštaurácii

Wellness

 • Neobmedzený vstup do wellness zóny
 • 30% na procedúry vo wellness centre

Ostatné služby

Vstupy

 • Prehliadka augustiniánskeho kláštora a Svätotomášskej pivárne vrátane ochutnávky piva

Parkovanie zadarmo

Wi-Fi zadarmo

Obmedzenie

V prípade individuálnych požiadaviek na typ izby či konfiguráciu iného počtu osôb než umožňuje online rezervácia, kontaktujte zákaznícke oddelenie CK Zanzo od Slevomatu na e‑maili info@zanzo.cz alebo tel. +420 222 703 625.

Do Českej republiky môžete aktuálne cestovať bez obmedzenia. Viac o tom, kde a za akých podmienok sú hranice otvorené, nájdete tu.
 • Online termíny: Zakúpením voucheru je automaticky vytvorená záväzná rezervácia termínu, hotel už nie je potrebné ďalej kontaktovať. V prípade, že budete potrebovať izbu s prístelkou, overte si jeho dostupnosť telefonicky či e‑mailom pred zakúpením voucheru u CK Zanzo.
 • Otvorené vouchery: Pobyt si rezervujte u CK Zanzo čo najskôr po zakúpení voucheru na e‑mailu info@zanzo.cz – pri rezervácii uveďte kód voucheru. 
Ponuku odporúčame pre deti do 12 rokov.
 • Štandardná izba Classic
  • Umožňuje maximálnu obsadenosť 2 + 1.
  • Cena za deti sa automaticky vypočíta v košíku počas objednávky (ak nemajú pobyt zdarma). Ak si teda deti pridáte do rezervácie počas objednávky, je cena pobytu už konečná.
 • V prípade individuálnych požiadaviek na typ izby či konfiguráciu iného počtu osôb, než umožňuje online rezervácia, kontaktujte zákaznícke oddelenie CK Zanzo od Slevomatu na e-mailu info@zanzo.cz alebo telefóne +420 222 703 625.
 • Domáce zvieratá nie sú povolené
 • Wi-Fi zadarmo
 • Parkovanie zadarmo

Online termíny: Voucher na konkrétny termín nie je možné stornovať. Je možná iba zmena rezervácie, a to najneskôr 7 dní dopredu. Pri neskoršej zmene alebo nedostavení sa na pobyt voucher bez náhrady prepadá. Takýto voucher nie je možné ani refundovať. Zmena je možná maximálne raz alebo po dohode s recepciou. Pre zmenu kontaktujte prosím zákaznícke oddelenie CK Zanzo od Slevomatu na e-maili info@zanzo.cz alebo telefóne +420 222 703 625.

Otvorené vouchery: Voucher je možné v rámci 14dennej zákonnej lehote od zakúpenia stornovať. Pri zrušení rezervácie či zmene najneskôr 7 dní pred dohodnutým termínom voucher zostáva v plnej platnosti. Pri zrušení rezervácie či zmene v kratšej lehote voucher prepadá v plnej výške, takýto voucher nie je možné refundovať. Zmena je možná iba raz alebo po dohode s recepciou.

V prípade reklamácie: podmienkou uplatnenia reklamácie na zlavomat.sk je mať reklamáciu spísanú priamo na mieste a potvrdenú daným zariadením alebo hotelom. Viac informácií na stránke https://www.zlavomat.sk/garancia.

Využite body zo zamestnaneckých programov. Na túto ponuku môžete využiť body týchto benefitných spoločností:

Ako funguje prevod benefitných bodov?

195,00 €

Ponuka už nie je k dispozícii

Ponuka už bohužiaľ nie je k dispozícii. Vyberte si iný variant, alebo sa pozrite na ponuky tu.

V tejto ponuke došlo k zmene.

Pre zobrazenie aktuálnych informácií aktualizujte stránku.

Aktualizovať

Voucher bez termínu Pobyt s termínom:
2 osoby2 osoby, 2 dni (1 noc)
 Termín
  Kliknite na deň príjazdu Kliknite na deň odjazdu
PoUtStŠtPiaSoNe
  () Kliknite na deň odjazdu
Bohužiaľ už nemáme dostupnú kapacitu. Vyberte iný variant, alebo sa pozrite na ďalšie ponuky tu.
Kalendár sa nepodarilo načítať. Skúsiť znovu
Je potrebné vyplniť vek všetkých detí.
Termínupraviť

Vo vami vybranom termíne už bohužiaľ nemáme dostatočnú kapacitu. Vyberte prosím iný termín.
Vami vybraná izba už nie je bohužiaľ k dispozícii. Vyberte prosím inú.
Ospravedlňujeme sa, cenu sa nepodarilo načítať. Skúsiť znovu
Zdá sa, že ste offline. Skúsiť znovu
Do Českej republiky môžete aktuálne cestovať bez obmedzenia. Viac o tom, kde a za akých podmienok sú hranice otvorené, nájdete tu.
5 minút od Karlovho mosta a 15 minút k hradu
Hotel je súčasťou kláštora augustiniánov
Wellness & parkovanie zdarma

Pražské historické pamiatky sú jednoducho čarovné. Viete o tom, že sa môžete v jednej z nich dokonca aj ubytovať? V Augustine, a Luxury Collection Hoteli*****, na vás dýchne pompéznosť dôb minulých a zároveň tu budete mať absolútny komfort.

Hotel tvoria priestory siedmych zrekonštruovaných historických budov vrátane augustiniánskeho kláštoraSvätotomášskej pivnice. Pokojne sa dovezte priamo na miesto, parkovanie máte zadarmo.

Dobre vedieť: Hotel patrí k luxusnej značke The Luxury Collection, pod ktorou sú združené úžasné hotely z celého sveta. Jej cieľom je sprostredkovať turistom pobyt plný nezabudnuteľných lokálnych zážitkov.

Hotel v historickom centre & wellness

Počas pobytu ste pozvaní na prehliadku kláštora a Svätotomášskej pivnice, tešiť sa môžete aj na ochutnávku piva. Miestni mnísi ho tu po prvýkrát uvarili v roku 1352. 

Ubytovaní budete v samotnom srdci Prahy – zájdite k Pražskému hradu (15 min), k Malostranskej veži (5 minút) alebo sa prejdite po Karlovom moste a vychutnajte si pulzujúci život všade navôkol. Po návrate do hotela určite oceníte neobmedzený vstup do wellness zóny s fínskou a parnou saunou. V prípade záujmu si môžete vybrať aj z množstva procedúr, na ktoré máte 30% zľavu.

Ubytovanie

V hoteli sa nachádza 101 ubytovacích jednotiek, niektoré z nich slúžili v minulosti ako mníšske cely. Nemajte však obavy, vás tu čaká maximálne pohodlie. V dvojlôžkovej izbe Classic (25 – 40 m²) sa môžu ubytovať 2 dospelé osoby a 1 dieťa do 12 rokov, ktoré má pobyt úplne zdarma.

Vybavenie izby:

 • dvojlôžková posteľ veľkosti queen size a rozkladací gauč
 • mramorová kúpeľňa s veľkou vaňou a vyhrievanou podlahou, sušič vlasov, župan, prezuvky
 • set na prípravu kávy a čaju, fľaša vody (denne doplňované), minibar
 • Wifi, telefón
 • klimatizácia
 • trezor

Tip: Pre rodiny s deťmi ponúkajú druhú izbu s 50% zľavou.

Stravovanie

Každé ráno pre vás budú prichystané bohaté bufetové raňajky. Do štýlovej hotelovej reštaurácie však pokojne zájdite aj počas dňa – čaká vás jedinečný kulinársky zážitok, krásne prostredie a 30% zľava na à la carte menu! A to je škoda nevyužiť, no nie?

Reštaurácia, bar & Svätotomášska pivnica

Na svoje si prídu aj tí najnáročnejší gurmáni. V modernej presklenej reštaurácii Augustine, ktorá sa nachádza na nádvorí a pripomína zimnú záhradu, kladú dôraz na výber sezónnych surovín i nápaditú prezentáciu pokrmov. Posedieť si môžete aj v kláštornej záhrade, kde sa každú nedeľu konajú brunche a vo štvrtok sa griluje. Panuje tu taký pokoj, že ani neuveríte, že ste v centre mesta.

Na drink zájdite do baru The Refectory, ktorý sídli v bývalom refektári kláštora, kde sa mnísi zhromažďovali na obed a večeru a chystali sa tu na omše. Interiér baru je naozaj úchvatný, na strope s reštaurovanými barokovými freskami uvidíte anjelov držiacich symboly augustiniánskeho rádu. Aj k baru patrí vonkajšie posedenie, kde si okrem čerstvého vzduchu môžete vychutnať aj Anjelské koktejly pomenované po štyroch archanjeloch.

Milovníci zlatistého moku si určite zamilujú Svätotomášsku pivnicu, odkiaľ v 16. storočí prúdilo pivo do Pražského hradu. Neskôr si ho obľúbili aj osobnosti ako Jan Neruda, Bohumil Hrabal či Jaroslav Hašek a v súčasnosti je hotel Augustine jediným miestom na svete, kde ho môžete ochutnať.