Masážna terapia vykonávaná chiropraktikom – oslobodenie od bolesti

29,99 Pozrieť ponuku
4,8 / 5 Rehab-form (kontakt) Žilina (mapa)

Prehľad ponuky

ponúkaná procedúra mi pomáha potlačiť bolesti chrbta
doplňujúce info:
– príjemný personál
– krásne…

hh
Individuálny prístup – praktické precvičenie
Dlhoročné skúsenosti chiropraktika
V centre mesta
Varianty (1)
Tento variant je skvelý ako darček
Tento variant je skvelý ako darček
Masážna terapia pomocou diatermického prístroja a chiropraxia – 30 min.
Platnosť do 30. 6. 2022.

Termín

Platnosť do 30. 6. 2022. Termín si rezervujete sami telefonicky alebo online.

V cene

 • Masážna terapia pomocou diatermického prístroja – Tecno Six Red Coral (prehriatie a uvoľnenie svalstva)
 • Manuálneho naprávania postihnutých kĺbov, väzív, svalov, ale najmä chrbtice – Chiropraxia
 • Poradenstvo a podporné cvičenia
 • Trvanie: 30 min.
 • Rezervácia pre otvorené vouchery bez termínu: Po zakúpení voucheru sa, prosím, objednajte vopred na tel. čísle +421 908 760 592.
 • Rezervácia na online termíny: Zakúpením voucheru je automaticky vytvorená záväzná rezervácia termínu, salón nie je potrebné ďalej kontaktovať.
 • Stačí sa preukázať platným voucherom v mobilnom telefóne alebo v sms. 

Online termíny: Voucher na konkrétny termín nie je možné stornovať. Je možná iba zmena rezervácie, a to najneskôr 24 hodín vopred v pracovné dni. Pri neskoršej zmene alebo nedostavení sa na službu voucher bez náhrady prepadá. Takýto voucher nie je možné ani refundovať. Zmena je možná maximálne raz alebo po dohode s poskytovateľom služby. Pre zmenu prosím kontaktuje zákaznícke oddelenie Zlavomat.sk na adrese www.zlavomat.sk/kontakt či telefóne +421 232 117 321.

Otvorené vouchery: Voucher je možné v rámci 14dennej zákonnej lehote od zakúpenia stornovať. Pri zrušení rezervácie či zmene v pracovné dni najneskôr 24 hodín pred dohodnutým termínom voucher zostáva v plnej platnosti. Pri zrušení rezervácie či zmene v kratšej lehote voucher prepadá v plnej výške, takýto voucher nie je možné refundovať. Zmena je možná iba raz alebo po dohode s poskytovateľom služby.

 • Kardiostimulátor
 • Kovové implantáty
 • Nádorové ochorenia
 • Krvácavé stavy
 • Zápal žíl a trombóza
 • Epilepsia

Využite body zo zamestnaneckých programov. Na túto ponuku môžete využiť body týchto benefitných spoločností:

Ako funguje prevod benefitných bodov?

29,99 €
Môžete zakúpiť max. 5 voucherov na osobu na 30 dní.
Individuálny prístup – praktické precvičenie
Dlhoročné skúsenosti chiropraktika
V centre mesta

Prinášame vám riešenie ako mať znovu zdravý chrbát a bez bolesti. Masážna terapia pomocou diatermického prístroja a chiropraxie vás nielen zbaví bolesti, ale aj priaznivo pôsobí na váš nervový systém.

Vedeli ste, že večer ste približne o 1 cm nižší ako ráno? Tento jav nastáva v dôsledku pôsobenia gravitácie počas chôdze cez deň, pretože chrbtica je pružná a vaše platničky sa stlačia. V noci, počas spánku sa vaša chrbtica opäť roztiahne.

Okrem toho máme “na chrbte naložené” aj každodenné starosti a povinnosti, ktoré spôsobujú stres a napätie. Chrbát nás vždy “podrží”, ale iba do momentu, kedy je naň toho priveľa. Ak niekoho dlhodobo trápia bolesti chrbta, ktorých sa nevie svojpomocne zbaviť, trpia aj kĺby a dokonca vznikajú rôzne iné zdravotné problémy.

S vašimi problémami vám efektívne pomôže masážna terapia diatermia a chiropraxia. Obe procedúry sú bezbolestné a vykonávané profesionálnym chiropraktikom. Viac o diatermii a chiropraxii si prečítajte TU.

29,99