Neobmedzený oddych vo wellness Penziónu Pribiskô

15,00 € 11,90 €
Kúpiť
Populárne
Ponuka, ktorá má veľmi vysoké hodnotenie od našich zákazníkov a dostatočný počet recenzií.
4,7 / 5
Penzión Pribiskô (kontakt) Zuberec   (mapa)

Prehľad ponuky

5,0

Nadherne prostredie, mily a ustretovy personal, skvely welnes.. velmi sme si to uzili a urcite sa…

Karolina
Varianty (1)

Termín

Platnosť do 20. 12. 2023.

V cene

 • 1 x Neobmedzený vstup do wellness pre 1 osobu
  • Fínska sauna
  • Parná sauna
  • Infra sauna
  • Vírivka
  • Bylinková inhalácia
  • Kneippov kúpeľ
  • Masážne sprchy
  • Ochladzovací bazén
  • Studené vedro
  • Tepidárium
  • 1 x plachta 
 • Rezervácia: Je potrebná rezervácia min. 24 hod. vopred. na tel. čísle:+421 907 873 336 alebo mailom na penzion@penzionpribisko.sk
 • Aktuálne otváracie hodiny wellnessu si overte na tel. čísle:+421 907 873 336.
 • Stačí sa preukázať platným voucherom v mobilnom telefóne alebo v sms. 

Otvorené vouchery: Voucher je možné v rámci 14dennej zákonnej lehote od zakúpenia stornovať. Pri zrušení rezervácie či zmene v pracovné dni najneskôr 24 hodín pred dohodnutým termínom voucher zostáva v plnej platnosti. Pri zrušení rezervácie či zmene v kratšej lehote voucher prepadá v plnej výške, takýto voucher nie je možné refundovať. Zmena je možná iba raz alebo po dohode s poskytovateľom služby.

SAUNY: Fínska, parná a bylinková

Kúpeľ v saune je určený predovšetkým zdravým osobám. Kúpeľ v saune sa neodporúča osobám trpiacim cievnymi a srdcovými ochoreniami, zápalovými ochoreniami vnútorných orgánov a ochoreniami dýchacieho systému. Kúpeľ v saune sa neodporúča ani osobám trpiacim psychózami, klaustrofóbiou.

Do sauny nemajú prístup osoby, ktoré trpia príznakmi akútneho ochorenia, najmä zápalmi dýchacích ciest, so zvýšenými teplotami, kašľom, nádchou, hnačkami, bolesťami hlavy, malátnosťou; kožnými vyrážkami, otvoreným hnisavými alebo krvavými ranami a pod. Vstup nie je povolený ani osobám, ktoré trpia prenosnými chorobami a tiež bacilonosičom, ako i osobám, u ktorých sa v najbližšom okolí vyskytla prenosná choroba. Nie je povolený vstup osobám podnapitým, zahmyzeným a špinavým.

Neodporúča sa vstup osobám vo veku nad 60-70 rokov.

INFRASAUNA

Infrakabína ("infrasauna") - kontraindikácia rovnaké, ako pri saune + užívanie liekov s negatívnou interakciou s infražiarením, systémový lupuserythematodus, skleróza multiplex, akútne neurologické ochorenia, akútne poškodenia kĺbov (min. do 48 hod. po poranení), kovové implantáty, vrátane prístrojov ako je kardiostimulátor.

KNEIPPOV KÚPEĽ

Chladová alergia, tromboflebitídy a trombózy.

OCHLADZOVACÍ BAZÉN

Chladová alergia

MASÁŽNE SPRCHY/DÁŽĎ

Problémy so zápalom hĺbkových žíl, varixy – kŕčové žily, dekompenzácia kardiovaskulárneho aparátu

Využite body zo zamestnaneckých programov. Na túto ponuku môžete využiť body týchto benefitných spoločností:

Ako funguje prevod benefitných bodov?

15,00 €11,90 €
15,00 €11,90 €

Sauny, vírivka, inhalácia a tepidárium v kombinácii s malebným prostredím Západných Tatier – to je recept na dokonalý relax pre telo i dušu.

Vyberte sa poriadne si oddýchnuť do wellnessu. Tešiť sa môžete na 3 druhy sáun, bylinkovú inhaláciu, Kneippov kúpeľ, masážne sprchy, ochladzovací bazén (pre otužilcov ľadové vedro) a samozrejme nechýba ani upokojujúci pobyt v tepidáriu či relax vo vírivke. Každý návštevník dostane aj plachtu. To všetko nájdete v malebnom prostredí rodinného Penziónu Pribiskô.

UPOZORNENIE: Otváracie hodiny wellnessu sa menia, preto si ich treba vždy vopred overiť TU.

Penzión sa nachádza pod úpätím vrcholu Brestová, v blízkosti obce Zuberec. V zimných obdobiach vás určite poteší nielen penzión, ale aj okolité lyžiarske strediská. V areáli si môžete zahrať aj stolný tenis, stolný futbal, šípky, bowling, minigolf a biliard. V teplejších mesiacoch si môžete oddýchnuť v záhrade, kde sa nachádza rybník, detské ihrisko a gril.

Ubytujte sa aj vy v Penzióne Pribiskô!

15,00 €
11,90 €