Oprava prasklín na čelnom skle v Petržalke aj na počkanie!

35,00 € 23,90 €
Kúpiť
4,0 / 5 Autosklo Petržalka (kontakt) Bratislava - Petržalka   (mapa)

Prehľad ponuky

4,0

Personál bol príjemný, profesionálny. Práca bola vykonaná k spokojnosti a rýchlo.

Vladimír
Rýchla oprava – za polhodinku je sklo ako nové
Ušetríte peniaze za nákup čelného skla
Sklo bude spĺňať všetky technické požiadavky
Varianty (1)

Termín

Platnosť do 12. 5. 2023.

V cene

 • Zacelenie a oprava praskliny čelného skla
 • Zabezpečenie odolnosti a mechanickej pevnosti skla
 • Nanesenie ochrannej vrstvy

Trvanie: cca 20 – 30 min. 

Obmedzenie

 • Čelné sklo je možné opraviť iba v prípade, ak: poškodenie je menšie ako 2 cm. 
 • REZERVÁCIA NA ONLINE TERMÍNY: Zakúpením voucheru je automaticky vytvorená záväzná rezervácia termínu a poskytovateľa už nie je potrebné kontaktovať.
  REZERVÁCIA PRE OTVORENÉ VOUCHERY BEZ TERMÍNU:
  Po zakúpení voucheru je potrebné urobiť rezerváciu termínu vopred na tel. č.+421 903 747 609.
 • Stačí sa preukázať platným voucherom v mobilnom telefóne alebo v sms. 

Online termíny: Voucher na konkrétny termín nie je možné stornovať. Je možná iba zmena rezervácie, a to najneskôr 24 hodín vopred v pracovné dni. Pri neskoršej zmene alebo nedostavení sa na službu voucher bez náhrady prepadá. Takýto voucher nie je možné ani refundovať. Zmena je možná maximálne raz alebo po dohode s poskytovateľom služby. Pre zmenu rezervácie je potrebné kontaktovať poskytovateľa služby na tel. č.+421 903 747 609 alebo e-mailom na autosklobratislava@gmail.com.

Otvorené vouchery: Voucher je možné v rámci 14dennej zákonnej lehote od zakúpenia stornovať. Pri zrušení rezervácie či zmene v pracovné dni najneskôr 24 hodín pred dohodnutým termínom voucher zostáva v plnej platnosti. Pri zrušení rezervácie či zmene v kratšej lehote voucher prepadá v plnej výške, takýto voucher nie je možné refundovať. Zmena je možná iba raz alebo po dohode s poskytovateľom služby.

35,00 €23,90 €
35,00 €23,90 €
Rýchla oprava – za polhodinku je sklo ako nové
Ušetríte peniaze za nákup čelného skla
Sklo bude spĺňať všetky technické požiadavky

Kvôli drobným prasklinám či „ďobkám“ nie je nutné hneď meniť celé čelné sklo. Zverte svoje auto do rúk profesionálom z Autosklo Petržalka a ušetrite.

Urobil vám letiaci kamienok prasklinu do čelného skla? Neriskujte pokutu a dajte si auto čím skôr do poriadku. V mnohým prípadoch nie je vôbec nutné meniť celé čelné sklo, postačí aj jeho oprava, ktorá nielen ušetrí váš čas, ale aj vaše peniaze. V Autoskle Petržalka vám vrátia vášho tátoša raz-dva do top formy.

Kedy je možná oprava čelného skla?

 • nie je väčšia ako 2-eurová minca

Oprava čelného skla mu vráti jeho pôvodné vlastnosti – mechanickú pevnosť aj odolnosť. Oprava sa vykonáva na princípe podtlaku, ktorý vysaje vzduch z poškodeného miesta. Miesto sa následne zaleje živicou a nechá vytvrdnúť pod UV svetlom. Čelné sklo tak bude späť spĺňať všetky technické požiadavky. 

35,00 €
23,90 €