Dovolenka s raňajkami či polpenziou v chorvátskych Vodiciach: ubytovanie 300 m od pláže, vnútorný a vonkajší bazén

od 178,00 €
Vybrať variant
Populárne
Ponuka, ktorá má veľmi vysoké hodnotenie od našich zákazníkov a dostatočný počet recenzií.
4,7 / 5
Hotel Olympia (kontakt) Šibenik - Chorvátsko (mapa)

Prehľad ponuky

5,0

Hotel Olympia ma milo prekvapil. Krasne prostredie, skvela strava, bazeny. Urcite sa sem vratime.

Nikola
Obľúbené letovisko medzi Zadarom a Splitom
Izby s balkónom a výhľadom na park či more
Najkrajšie pláže Chorvátska: 18 tipov vrátane odporúčaní od rodeného Chorváta

Najkrajšie pláže Chorvátska: 18 tipov vrátane odporúčaní od rodeného Chorváta

Prejsť na Zľavomat Magazín
2 až 3 osoby • 3 až 14 dní (2 až 13 nocí)
Obľúbené letovisko medzi Zadarom a Splitom
Izby s balkónom a výhľadom na park či more

Olymp bol sídlom bohov. Tak prijmite pozvanie na božskú dovolenku v hoteli Olympia.

Napriek názvu sa však nechystáte na najvyššiu horu Grécka v nadmorskej výške 2918 m, ale priamo k moru, teda konkrétne Jadranskému. Tak pustite starosti k vode a užite si dovolenku v chorvátskych Vodiciach, obľúbenom letovisku vyhľadávanom turistami nielen pre promenádu ​​s palmami, ale aj dvojicu pláží, z ktorých tá Modrá má dĺžku hneď 4 km a tiahne sa až do neďalekej Tribunje.

More aj bazény

Keď je reč o pláži, tak od tej je to z hotela iba 300 metrov, za kúpaním to tak nikdy nebude mať ďaleko. Obzvlášť keď vezmete do úvahy, že pár dĺžok si môžete urobiť aj v hotelovom vonkajšom či vnútornom bazéne, kam sa pochopiteľne nemusíte trmácať už vôbec. Okolo sú navyše rozložené ležadlá a slnečníky, pokojne tu tak môžete aj chytať bronz alebo lúštiť krížovku.

Izba s balkónom a výhľadom

Slniečko je síce fajn, občas sa pred ním ale budete chcieť niekam schovať. Perfektný úkryt vám samozrejme poskytne moderne zariadená izba, kde sa zabývate trebárs až na dva týždne. Nielenže vás vo vnútri čaká pohodlná manželská posteľ alebo dve oddelené lôžka, pracovný stôl a vlastná kúpeľňa, ale ešte si môžete vyjsť na balkón a užiť si odtiaľ výhľad do parku či na more.

Raňajky či polpenzia, fitko, animácie

A potom je tu ešte pár miest, kde sa v hoteli zašiť pred hrejivými lúčmi. Predovšetkým je to reštaurácia, kam budete podľa zvoleného voucheru chodiť na raňajky a napríklad aj večere formou bufetu. Alebo sa možno zapotiť chcete, ale nie až tak úplne pod kotúčom žiariacim až na diaľku 150 miliónov kilometrov od Zeme. V tomto prípade si dajte poriadne do tela vo fitku. A v hlavnej sezóne sľubujú príjemnú aktivitu i animačné programy aj pre dospelých. Takže teraz už len naštudovať cestu a vyraziť. 

Hore