148,00€ Romantický pobyt na Liptove s privátnou vírivkou 5,0 / 5(2 hodnotenie)Búda KomjatnáVeľká Fatra cca 80 km / 1 h 30 min Počítané z lokality Turčianske Teplice. 2 osoby (1 osoba = 74,00 €) , 2 dni +ďalšie variantyPlatba na zálohu Poistenie storna Zmena rezervácie online Rekreačný poukaz Benefity Výmena darčekov
14,00€ 18,00€ −22 % Kemping Drienok: Miesto pre stan či karavan na Turci Drienok s. r. o.Veľká Fatra cca 8 km / 15 min Počítané z lokality Turčianske Teplice. 2 osoby (1 osoba = 7,00 €) , 2 dni (až 14 dní)Platba na zálohu Poistenie storna Zmena rezervácie online Rekreačný poukaz Benefity Výmena darčekov
220,77€ 250,78€ −12 % Apartmán v aquaparku Bešeňová priamo pri bazénoch 4,5 / 5(48 hodnotenie)Apartmán AQUAPARK – Hotel BešeňováBešeňová 3 dni
89,10€ 110,00€ Extra zľava až 19 % Komfortné apartmány v blízkosti Jasnej a Tatralandie Skvelé 4,8 / 5(24 hodnotenie)Apartmány Za RohomJasná 3 dni
232,00€ Moderné chatky na skok od Liptovskej Mary 4,5 / 5(4 hodnotenie)Bobrí PotôčikNízke Tatry 3 dni
264,00€ 460,00€ −42 % Pobyt v apartmáne s privátnym wellness 5,0 / 5(1 hodnotenie)Tatra Horizon ApartmentPoprad 3 dni
79,00€ Resort Lopušná Dolina: Pobyt s wellness aj stravou 4,8 / 5(9 hodnotenie)Resort Lopušná Dolina ***Nízke Tatry 2 dni