376,50€ 502,00€ Extra zľava až 25 % Oddych v termálnom raji v poľských Tatrách Skvelé 4,7 / 5(49 hodnotenie)Apartamenty Termy SzaflaryVysoké Tatry - Poľsko cca 100 km / 2 h Počítané z lokality Ivachnová. 2 osoby (1 osoba = 188,25 €) , 3 dni (až 15 dní)
205,15€ 327,25€ −37 % Relax v Beskydách: wellness, polpenzia, zľavy na atrakcie 4,6 / 5(1 955 hodnotenie)Hotel BauerBeskydy - Česko cca 125 km / 2 h 15 min Počítané z lokality Ivachnová. 2 osoby (1 osoba = 102,58 €) , 3 dni (až 8 dní)
244,82€ Relax v Poľsku: neobmedzený wellness, strava aj masáž 4,3 / 5(44 hodnotenie)Hotel Dwór ElizyKladská kotlina - Poľsko cca 350 km / 4 h 45 min Počítané z lokality Ivachnová. 2 osoby (1 osoba = 122,41 €) , 3 dni (až 8 dní)
126,88€ 129,47€ −2 % Luxus v poľských Krkonošiach: túry alebo lyže, jedlo a wellness 4,6 / 5(754 hodnotenie)Platinum Mountain ApartmentsSzklarska Poręba - Poľsko cca 500 km / 6 h 30 min Počítané z lokality Ivachnová. 2 osoby (1 osoba = 63,44 €) , 2 dni (až 15 dní)