212,27€ Luxusná vila v Łebe blízko pláže: wellness aj raňajky 4,7 / 5(8 hodnotenie)Villa Verdi Pleasure & SPA ŁebaŁeba - Poľsko cca 1 000 km / 9 h 45 min Počítané z lokality Čižatice. 2 osoby (1 osoba = 106,14 €) , 3 dni (až 15 dní)Platba na zálohu Poistenie storna Zmena rezervácie online Benefity
204,80€ Moderné apartmány na poľskom pobreží Baltského mora, až 2 deti zdarma 4,2 / 5(20 hodnotenie)Seaside GrzybowoKołobrzeg - Poľsko 3 dni
164,31€ Baltské more: apartmány 200 m od pláže aj s raňajkami 4,5 / 5(29 hodnotenie)Olympic Park ApartmentsKołobrzeg - Poľsko 3 dni
174,67€ 177,84€ −2 % Apartmány pri Baltskom mori s raňajkami a wellness Mimoriadne 4,8 / 5(12 hodnotenie)Balteus Boutique apartmentsKołobrzeg - Poľsko 3 dni
112,05€ Kolobreh: apartmány pri pláži a vstup do sauny 5,0 / 5(2 hodnotenie)Seaside Apartamenty White & BlueKołobrzeg - Poľsko 3 dni