488,77€ 492,87€ −1 % Santorini s odletom z Viedne: letenky, ubytovanie, požičanie auta 4,3 / 5(18 hodnotenie)WorldeeSantorini - Grécko 1 osoba (1 osoba = 488,77 €) , 5 dní +ďalšie variantyBenefity Výmena darčekov
136,86€ 160,98€ First minute až 15 % Bulharsko: dieťa do 11,9 rokov zadarmo 4,8 / 5(4 hodnotenie)BSA Boulevard Boutique HotelSlnečné pobrežie - Bulharsko 4 dni
405,00€ 506,25€ −20 % Sicília: apartmán alebo izba v 4* hoteli so stravou Dolcestate Hotel and ApartmentsSicília - Taliansko 5 dní
280,44€ 340,00€ −17 % Apartmány na Sicílii s vonkajším bazénom Hotel TeresanSicília - Taliansko 4 dni
220,00€ 250,00€ −12 % Dovolenka pri letovisku Duće: štúdiá 9 min. od pláže Apartments MarinOmiš - Chorvátsko 5 dní
194,90€ 229,26€ First minute až 15 % Mobilné domčeky v chorvátskom Omiši: pláž aj bazén Skvelé 4,7 / 5(10 hodnotenie)Mobile Homes Camp AlmissaOmiš - Chorvátsko 3 dni