2 703,75€ Apartmány na chorvátskom Krku s parádnym zázemím 4,6 / 5(2 758 hodnotenie)Cestovná agentúra ZľavomatKrk - Chorvátsko cca 500 km / 8 h Počítané z lokality Zvolen. 1 osoba (1 osoba = 2 703,75 €) , 8 dní (až 15 dní)Poistenie storna Zmena rezervácie online Benefity
188,40€ Chorvátsko: mobilný dom v kempe pri kamienkovej pláži 4,2 / 5(89 hodnotenie)Mobile Homes KlenovicaKvarner - Chorvátsko 4 dni
140,00€ 252,10€ −44 % Chorvátsky ostrov delfínov a krásnych pláží 4,0 / 5(10 hodnotenie)Lopari Camping Resort - Mobile homesChorvátske ostrovy - Chorvátsko 3 dni
160,00€ 278,00€ −42 % Chorvátsko: moderný kemp s mobilnými domčekmi 4,4 / 5(2 hodnotenie)Rapoća Camping Village - Mobile HomesChorvátske ostrovy - Chorvátsko 3 dni
166,50€ 240,00€ −30 % Apartmány s balkónom v chorvátskom Karlobagu Apartments ZuanovićKarlobag - Chorvátsko 4 dni
198,00€ 260,00€ −24 % Chorvátsky Karlobag: apartmán pre 4 os., 200 m na pláž 4,8 / 5(7 hodnotenie)Apartmány GogiKarlobag - Chorvátsko 4 dni