151,25€ Kołobrzeg: luxusný rodinný hotel pri pláži, strava aj wellness 4,6 / 5(2 770 hodnotenie)Cestovná agentúra ZľavomatKołobrzeg - Poľsko cca 1 000 km / 9 h 30 min Počítané z lokality Dolný Smokovec. 2 osoby (1 osoba = 75,63 €) , 2 dni (až 15 dní)Platba na zálohu Poistenie storna Zmena rezervácie online Benefity
308,64€ 363,11€ Extra zľava až 15 % do 25. mája Kołobrzeg aj s jedlom, bazénom aj vírivkou Młyńska 10 by Apartamenty Nad ParsętąKołobrzeg - Poľsko cca 1 000 km / 9 h 30 min Počítané z lokality Dolný Smokovec. 2 osoby (1 osoba = 154,32 €) , 4 dni (až 15 dní)Platba na zálohu Poistenie storna Zmena rezervácie online Benefity Výmena darčekov
228,01€ 253,34€ First minute až 10 % Baltské more: apartmány 200 m od pláže aj s raňajkami 4,5 / 5(29 hodnotenie)Olympic Park ApartmentsKołobrzeg - Poľsko cca 1 000 km / 9 h 30 min Počítané z lokality Dolný Smokovec. 2 osoby (1 osoba = 114,01 €) , 3 dni (až 14 dní)Platba na zálohu Poistenie storna Zmena rezervácie online Benefity Výmena darčekov
662,75€ Moderné apartmány v Kolobrzegu pri Baltskom mori Baltic ForestKołobrzeg - Poľsko cca 1 000 km / 9 h 30 min Počítané z lokality Dolný Smokovec. 2 osoby (1 osoba = 331,38 €) , 4 dni (až 15 dní)Platba na zálohu Poistenie storna Benefity