526,50€ 585,00€ First minute až 10 % Pobyt v meste Świnoujście: polpenzia, wellness a procedúry 4,6 / 5(2 759 hodnotenie)Cestovná agentúra ZľavomatŚwinoujście - Poľsko cca 1 000 km / 11 h Počítané z lokality Lučenec. 2 osoby (1 osoba = 263,25 €) , 3 dni (až 15 dní)Platba na zálohu Poistenie storna Zmena rezervácie online Benefity
112,05€ Kolobreh: apartmány pri pláži a vstup do sauny 5,0 / 5(2 hodnotenie)Seaside Apartamenty White & BlueKołobrzeg - Poľsko 3 dni
107,34€ Baltské more a jazero Bukowo: hotel alebo domček s wellness aj jedlom 4,2 / 5(9 hodnotenie)BURSZTYN SPA & WellnessBaltské more - Poľsko 3 dni
271,89€ Kołobrzeg aj s jedlom, bazénom aj vírivkou Młyńska 10 by Apartamenty Nad ParsętąKołobrzeg - Poľsko 4 dni
135,17€ 150,19€ First minute až 10 % Nové apartmány pri Balte medzi morom a jazerom Skvelé 4,8 / 5(18 hodnotenie)Rogowo Pearl City ApartmentsBaltské more - Poľsko 2 dni
211,86€ 244,82€ −13 % Pobyt v Kołobrzegu pri Baltskom mori: jedlo a wellness Skvelé 4,7 / 5(25 hodnotenie)Factory ResortKołobrzeg - Poľsko 3 dni