776,84€ Luxusné houseboaty na jazere: strava aj privátne wellness Skvelé 4,8 / 5(17 hodnotenie)GRAND HT Houseboats.Mielno - Poľsko cca 1 000 km / 11 h Počítané z lokality Družstevná pri Hornáde. 2 osoby (1 osoba = 388,42 €) , 4 dni (až 15 dní)Platba na zálohu Poistenie storna Zmena rezervácie online Benefity Výmena darčekov
92,50€ Kołobrzeg: luxusný rodinný hotel pri pláži, strava aj wellness 4,5 / 5(2 760 hodnotenie)Cestovná agentúra ZľavomatKołobrzeg - Poľsko 2 dni
164,31€ Baltské more: apartmány 200 m od pláže aj s raňajkami 4,5 / 5(29 hodnotenie)Olympic Park ApartmentsKołobrzeg - Poľsko 3 dni
271,89€ Kołobrzeg aj s jedlom, bazénom aj vírivkou Młyńska 10 by Apartamenty Nad ParsętąKołobrzeg - Poľsko 4 dni
121,00€ Moderné apartmány pri poľskom Balte s neobmedzeným wellness Mimoriadne 4,9 / 5(11 hodnotenie)Kamienica ParkowaBaltské more - Poľsko 3 dni
287,01€ 318,90€ First minute až 10 % Pobyt v Svinoústí: wellness hotel 50 m od pláže Baltiku 4,5 / 5(2 760 hodnotenie)Cestovná agentúra ZľavomatŚwinoujście - Poľsko 2 dni