138,64€ Apartmány v Gdansku s raňajkami a českou reštauráciou 4,8 / 5(2 hodnotenie)Focus Premium Apartments by Focus HotelsGdaňsk - Poľsko cca 1 000 km / 8 h Počítané z lokality Dvorníky. 2 osoby (1 osoba = 69,32 €) , 3 dni (až 15 dní)Platba na zálohu Poistenie storna Zmena rezervácie online Benefity Výmena darčekov
155,83€ Gdansk: moderný apartmán 5 km od centra, raňajky 4,5 / 5(12 hodnotenie)Boutique Residence GdańskGdaňsk - Poľsko cca 1 000 km / 8 h 15 min Počítané z lokality Dvorníky. 2 osoby (1 osoba = 77,92 €) , 3 dni (až 14 dní)Platba na zálohu Poistenie storna Zmena rezervácie online Benefity Výmena darčekov
211,85€ Luxusná vila v Łebe blízko pláže: wellness aj raňajky 4,7 / 5(8 hodnotenie)Villa Verdi Pleasure & SPA ŁebaŁeba - Poľsko 3 dni
317,77€ Moderné škandinávske domčeky pri Balte, aj raňajky Skvelé 4,8 / 5(34 hodnotenie)Vacanza ParkŁeba - Poľsko 4 dni
158,65€ Apartmány pri Baltskom mori a jazere Jamno s wellness 4,4 / 5(29 hodnotenie)Dune Beach Resort sp. z o. o.Mielno - Poľsko 3 dni
131,44€ 164,30€ Last minute až 20 % do 2. júna 5* luxus pri Baltiku: pobyt s raňajkami a dve deti zdarma 4,5 / 5(4 hodnotenie)Dune Resort Mielno - BMielno - Poľsko 2 dni
231,09€ 271,87€ Extra zľava až 15 % do 25. mája Kołobrzeg aj s jedlom, bazénom aj vírivkou Młyńska 10 by Apartamenty Nad ParsętąKołobrzeg - Poľsko 4 dni