88,91€ Svinoústie: aparthotel blízko pláže s raňajkami a wellness 4,5 / 5(6 hodnotenie)ApartPark Baltic HomeŚwinoujście - Poľsko cca 1 000 km / 9 h 30 min Počítané z lokality Borinka. 2 osoby (1 osoba = 44,46 €) , 3 dni (až 15 dní)Platba na zálohu Poistenie storna Zmena rezervácie online Benefity Výmena darčekov
129,37€ Pobyt pri Baltskom mori s jedlom a neobmedzeným wellness 4,3 / 5(19 hodnotenie)Golden Tulip Międzyzdroje ResidenceMiędzyzdroje - Poľsko 3 dni
185,54€ 218,28€ Last minute až 15 % Poľské Międzyzdroje: rezort so stravou a wellness Baltic Waves Resort by PI ApartmentsMiędzyzdroje - Poľsko 3 dni
206,53€ Pobyt pri Baltskom mori: strava, bazény, vírivky aj sauna Skvelé 4,7 / 5(12 hodnotenie)Sea & Forest Resort MiędzyzdrojeMiędzyzdroje - Poľsko 2 dni
271,68€ Kołobrzeg aj s jedlom, bazénom aj vírivkou Młyńska 10 by Apartamenty Nad ParsętąKołobrzeg - Poľsko 4 dni
120,90€ Moderné apartmány pri poľskom Balte s neobmedzeným wellness Mimoriadne 4,9 / 5(11 hodnotenie)Kamienica ParkowaBaltské more - Poľsko 3 dni