206,35€ Pobyt pri Baltskom mori: strava, bazény, vírivky aj sauna Skvelé 4,8 / 5(13 hodnotenie)Sea & Forest Resort MiędzyzdrojeMiędzyzdroje - Poľsko cca 1 000 km / 9 h 15 min Počítané z lokality Poprad. 2 osoby (1 osoba = 103,18 €) , 3 dni (až 15 dní)Platba na zálohu Poistenie storna Zmena rezervácie online Benefity
155,11€ Hotel pri Baltskom mori s jedlom a vonkajším bazénom Bałtyk ResortBaltské more - Poľsko 3 dni
119,95€ 149,94€ Last minute až 20 % do 2. júna Nové apartmány pri Balte medzi morom a jazerom Skvelé 4,8 / 5(18 hodnotenie)Rogowo Pearl City ApartmentsBaltské more - Poľsko 2 dni
230,73€ 271,45€ Extra zľava až 15 % do 25. mája Kołobrzeg aj s jedlom, bazénom aj vírivkou Młyńska 10 by Apartamenty Nad ParsętąKołobrzeg - Poľsko 4 dni
459,69€ Moderný domček pri Balte až pre 6 osôb: jedlo aj wellness 4,6 / 5(9 hodnotenie)Olivina ParkBaltské more - Poľsko 4 dni
211,52€ Luxusná vila v Łebe blízko pláže: wellness aj raňajky 4,7 / 5(8 hodnotenie)Villa Verdi Pleasure & SPA ŁebaŁeba - Poľsko 3 dni