66,41€ Poľský Sněžník: lyže alebo single tracky, raňajky aj wellness 4,3 / 5(26 hodnotenie)Kompleks Hotel & Apartamenty pod ŚnieżnikiemKladská kotlina - Poľsko cca 275 km / 3 h 15 min Počítané z lokality Malacky. 2 osoby (1 osoba = 33,21 €) , 2 dni (až 15 dní)Platba na zálohu Poistenie storna Zmena rezervácie online Benefity
164,84€ Moderné apartmány v Kladskej kotline až pre 6 osôb Skvelé 4,8 / 5(19 hodnotenie)Wakacyjne Historie ApartamentyKladská kotlina - Poľsko cca 250 km / 3 h Počítané z lokality Malacky. 2 osoby (1 osoba = 82,42 €) , 3 dni (až 15 dní)Platba na zálohu Poistenie storna Zmena rezervácie online Benefity Výmena darčekov
64,93€ Jeseníky: izba alebo moderný apartmán so stravou 4,4 / 5(9 hodnotenie)Zámeček KarlovJeseníky - Česko 2 dni
205,48€ Apartmány v Lipovej-lázňach a neobmedzený wellness 4,5 / 5(370 hodnotenie)Schrothovy léčebné lázněJeseníky - Česko 3 dni
102,33€ 143,84€ −29 % Apartmány v Krkonošiach až pre 6 osôb, zľava na saunu 4,8 / 5(3 hodnotenie)Villa KlárkaRokytnice nad Jizerou - Česko 3 dni
175,20€ 194,04€ −9 % Apartmány v Karpaczi: jedlo, wellness aj sauna na izbe Skvelé 4,6 / 5(1 997 hodnotenie)Green mountain Hotel & ApartmentsKarpacz - Poľsko 3 dni
141,29€ 155,42€ −9 % Karpacz len pre dospelých: jedlo, wellness aj privátna sauna Skvelé 4,6 / 5(221 hodnotenie)Green AdultsKarpacz - Poľsko 3 dni