80,27€ 82,55€ −3 % Luxus v poľských Krkonošiach: túry alebo lyže, jedlo a wellness 4,6 / 5(754 hodnotenie)Platinum Mountain ApartmentsSzklarska Poręba - Poľsko cca 500 km / 7 h 30 min Počítané z lokality Stropkov. 2 osoby (1 osoba = 40,14 €) , 2 dni (až 15 dní)
168,30€ 198,00€ 220,00€ First minute až 15 % Apartmány v Kaprune so saunami a kartou výhod 24 by AvenidA Hotel & Residences KaprunKaprun - Rakúsko cca 1 000 km / 10 h Počítané z lokality Stropkov. 2 osoby (1 osoba = 84,15 €) , 3 dni (až 15 dní)
169,00€ 199,00€ −15 % Moderné apartmány v Demänovej so stravou a wellness Skvelé 4,6 / 5(3 620 hodnotenie)Apartmány Via JasnáJasná cca 175 km / 2 h 15 min Počítané z lokality Stropkov. 2 osoby (1 osoba = 84,50 €) , 3 dni (až 15 dní)
317,80€ 454,00€ Extra zľava až 30 % Oddych v termálnom raji v poľských Tatrách Skvelé 4,7 / 5(49 hodnotenie)Apartamenty Termy SzaflaryVysoké Tatry - Poľsko cca 200 km / 2 h 45 min Počítané z lokality Stropkov. 2 osoby (1 osoba = 158,90 €) , 3 dni (až 15 dní)