388,00€ 408,00€ −5 % Apartmány v Bad Hofgastein: bazény aj Gastein Mobility Card AlpenParks Residence Bad HofgasteinBad Hofgastein - Rakúsko cca 1 000 km / 9 h 15 min Počítané z lokality Sabinov. 4 osoby (1 osoba = 97,00 €) , 3 dni (až 15 dní)Platba na zálohu Poistenie storna Zmena rezervácie online Benefity Výmena darčekov
472,64€ 506,40€ Extra zľava až 6 % do 29. mája Dovolenka v regióne Dachstein s all inclusive a wellness 4,5 / 5(2 764 hodnotenie)Cestovná agentúra ZľavomatDachstein - Rakúsko 4 dni
198,00€ Hotel v Salzbursku: neobmedzený wellness aj karta zliav AlpenParks Apartment & Ferienresort RehrenbergAlpy - Rakúsko 3 dni
260,00€ Dovolenka v Štajersku: apartmány s vírivkou alebo saunou a bazén 4,5 / 5(2 764 hodnotenie)Cestovná agentúra ZľavomatAlpy - Rakúsko 3 dni
376,00€ 380,00€ −1 % Rakúske Alpy: raňajky, wellness, karta výhod aj turistika 3,8 / 5(14 hodnotenie)Appartementhotel DachsteinblickAlpy - Rakúsko 3 dni
872,52€ 1 020,00€ −14 % Tirolsko: moderné apartmány vrátane karty výhod Residenz FlianaTirolsko - Rakúsko 5 dní