88,91€ Svinoústie: aparthotel blízko pláže s raňajkami a wellness 4,5 / 5(6 hodnotenie)ApartPark Baltic HomeŚwinoujście - Poľsko cca 1 000 km / 9 h 30 min Počítané z lokality Borinka. 2 osoby (1 osoba = 44,46 €) , 3 dni (až 15 dní)Platba na zálohu Poistenie storna Zmena rezervácie online Benefity Výmena darčekov
120,90€ Moderné apartmány pri poľskom Balte s neobmedzeným wellness Mimoriadne 4,9 / 5(11 hodnotenie)Kamienica ParkowaBaltské more - Poľsko 3 dni
164,19€ Baltské more: apartmány 200 m od pláže aj s raňajkami 4,5 / 5(29 hodnotenie)Olympic Park ApartmentsKołobrzeg - Poľsko 3 dni
56,45€ 70,62€ −20 % Rodinný penzión pri Baltskom mori: bazén aj možnosť raňajok Dom Gościnny RewitBaltské more - Poľsko 2 dni
317,55€ Moderné škandinávske domčeky pri Balte, aj raňajky Skvelé 4,8 / 5(34 hodnotenie)Vacanza ParkŁeba - Poľsko 4 dni
111,97€ Kolobreh: apartmány pri pláži a vstup do sauny 5,0 / 5(2 hodnotenie)Seaside Apartamenty White & BlueKołobrzeg - Poľsko 3 dni