183,62€ Poľské Beskydy: hotel blízko lanovky, raňajky aj wellness 4,9 / 5(2 hodnotenie)Meta ApartmentsSzczyrk - Poľsko cca 300 km / 4 h 15 min Počítané z lokality Čižatice. 2 osoby (1 osoba = 91,81 €) , 3 dni (až 15 dní)Platba na zálohu Poistenie storna Zmena rezervácie online Benefity
91,81€ Apartmány priamo pri vrchu Szczyrk: wellness aj raňajky 4,1 / 5(5 hodnotenie)Apartamenty XYZ SzczyrkSzczyrk - Poľsko cca 300 km / 4 h 15 min Počítané z lokality Čižatice. 2 osoby (1 osoba = 45,91 €) , 2 dni (až 14 dní)Platba na zálohu Poistenie storna Zmena rezervácie online Benefity Výmena darčekov
76,98€ 81,14€ −5 % Neobmedzený wellness vo Visle, bez alebo s raňajkami 4,2 / 5(74 hodnotenie)Hotel New WaveWisla - Poľsko 2 dni
626,18€ 660,41€ −5 % Zrub v poľských Beskydách s vírivkou a bazénom 4,8 / 5(2 hodnotenie)Bukowy Raj WisłaWisla - Poľsko 3 dni
93,93€ 99,06€ −5 % Wisła: apartmány v prírode, wellness aj zábava pre deti 5,0 / 5(1 hodnotenie)LeśniczankaSliezske Beskydy - Poľsko 2 dni
275,07€ Dizajnové apartmány vo Visle s wellness 4,3 / 5(12 hodnotenie)Apartmány SzuflandiaWisla - Poľsko 3 dni