Mamička ambasádorka v Garden Hoteli Domaša***

Mamička ambasádorka v Garden Hoteli Domaša***

Mamma 18. 12. 2018

Všetci východniari a možno aj nevýchodniari poznajú pýchu našu, Domašu. Či už tu chcete stráviť výročie, romantický víkend, alebo len taký, obyčajne neobyčajný víkend, tak určite viete, že ak tam nemáte chatu, máte už len pár možností, kde sa ubytovať. A prečo nevyužiť super ponuku Zľavomatu a spojiť tak príjemné s užitočným? Aj s malým drobčekom sa dá užiť víkend mimo domova.

Vybrali sme si lákavú ponuku na víkendový pobyt s kačacími hodmi v Garden Hoteli Domaša***. Veľmi príjemné prekvapenie pri objednávaní tohto voucheru bolo to, že som si vedela zarezervovať termín priamo cez Zľavomat a nemusela som nikam volať alebo písať a hlásiť kód kupónu, nakoľko sme si tento pobyt vyhliadli dosť „narýchlo“ (štvrtok). Ďalším príjemným prekvapením bola možnosť vpísať do objednávky špeciálne požiadavky, čo sa týka detí atď. Hoc je vo formulári aj možnosť domáceho zvieratka, pri pokuse zaškrtnúť ju vám vypíše, že domáce zviera nie je možné ubytovať. Čo si myslím, že je trošku smola, nakoľko hotel sa nachádza v prírode, možno by to majitelia ocenili. Naše dieťa spáva na posteli s nami, tak sme žiadne špeciálne požiadavky nemali, zatiaľ…

V deň príchodu (piatok) nás dopoludnia kontaktovali z recepcie kvôli obmedzeniu, ktoré sa týkalo rekonštrukcie cesty, čo ma opäť veľmi príjemne potešilo. (Myslím tu komunikáciu, nie to obmedzenie, ktoré aj tak trvalo len pár hodín.)

Vyraziť na cestu sa nám podarilo až okolo ôsmej večer a preto nás opäť kontaktovali z recepcie, vôbec som si neuvedomila, že kuchyňa je otvorená len do deviatej a my máme ako súčasť pobytu aj trojchodovú večeru. Príjemný hlas v telefóne sa ma opýtal, kedy asi prídeme, nakoľko kuchyňu budú zatvárať, odvetila som, že to určite nestihneme (a v duchu sa lúčila s kačičkou). Uistili ma, že teda nevadí, že si to môžeme „vyčerpať“ na druhý deň v rámci obeda, čo som zas brala ako ústretový krok smerom k hosťom.

Pobyt v Garden Hotel Domaša

Príjazd k hotelu, (po čerstvej ceste) bol pekne osvetlený a prejazdný, v teraz už chladnejšom počasí je veľkým plusom aj možnosť parkovať priamo pri vstupe do hotela. Vybavenie na recepcii bolo rýchle, vysvetlili nám čo, kedy, kde a ako a už som v ruke držala kľúče od izby, ktorá sa nachádzala na prvom poschodí. Nakoľko hotel nemá výťah (asi preto, že má dve poschodia), tak kočiar musel ostať v aute. V celom interiéri bola pekná jesenná výzdoba, chodby boli široké a priestranné. Konečne sme prišli k našej izbe, ktorá sa nachádzala na konci chodby.

Po otvorení dverí nás privítala krásne veľká priestranná izba, apartmán, ktorý sa skladal z predsiene, kúpeľne s vírivkou a sprchou, niečoho ako obývačky a spálne a veľkého balkóna. Mali sme zaplatenú klasickú izbu avšak tú už nemali voľnú tak nám bez príplatku dali túto.

Samozrejme sme si hneď vybalili veci, keď som si všimla, že na izbe sa nenachádza rýchlovarná kanvica (kvôli uvareniu umelého mliečka). Šla som teda na recepciu, kde mi takmer ihneď vyhoveli a kanvicu mi dali na izbu.

Kúpeľňa je veľká a priestranná, s izbou prepojená sklenenými posuvnými dverami. Trošku škoda, že vírivka bola akurát mimo prevádzky, avšak naša ratolesť mala vlastný wellness. Výhoda pre malé detičky sú hlboké umývadlá. Jediné, čo mi tam ešte vadilo bolo okno v kúpeľni s WC, ktoré nemalo ani záves, ani žalúzie, no nič, čo by zabraňovalo tomu, aby som mala pocit, že sa podelím s chatármi o svoje tajné tetovania.

Apartmán bol zariadený pekne no nemôžem si pomôcť, chýbali mi tam koberce, čo pôsobilo trošku chladne a neútulne, ale každému sa páči niečo iné. Posteľ bola pohodlná, TV mala dosť kanálov a dokonca aj 3D okuliare.

Pobyt v Garden Hotel Domaša

Raňajky boli prvý deň z raňajkového menu a druhý formou bufetu. Výber bol taký akurát. Počas celého dňa, keď sme sa zastavili pri bare a poprosili personál, aby nám ohriali príkrm nemali s tým absolútne žiadny problém, tak isto priniesli stoličku na kŕmenie, dokonca prvé ráno keď priateľovi bolo zle, pomohli mi odniesť mu raňajky na izbu. Trojchodové menu sa skladalo z polievky, hlavného jedla (na výber ich bolo viac) a zákusku.

Prostredie Domaše je ideálne na dlhé prechádzky okolo nádrže. Ak sa vám už nechce prechádzať, dostanete zľavu na wellness v susednom hoteli, ktorý funguje od 14tej hodiny.

Čo sa týka ochoty a správania personálu, ak je toto pre vás priorita pri pobyte, tak odporúčam práve toto zariadenie. Boli takí milí, že človek až zabudol na všetky nedostatky, ktoré by ho mohli trápiť. Jedlo bolo chutné, prostredie krásne, len trošku chladné, čo umocňovala aj všade prítomná hmla, ktorá sa rozišla až keď sme odchádzali. 

Mamma

Som mama štyroch detí a preto u nás nikdy nie je nuda a vždy vymýšľame niečo nové.

Zaujal vás článok? Toto sa vám bude páčiť!