TESTUJEME Kaderníctvo v Podchode: Skrotenie neposlušných vláskov

TESTUJEME Kaderníctvo v Podchode: Skrotenie neposlušných vláskov

Ibíčko 18. 4. 2019

Pánske Kaderníctvo v Podchode sa nachádza v podchode na Hodžovom námestí v centre Bratislavy. Dostať sa sem možno napriamo skoro z každej mestskej časti, či už autobusom alebo trolejbusom.

Kaderníctvo je malé, útulné, ale profesionálne vybavené. Keď vojdete, na pravej strane sa nachádzajú 4 kadernícke kreslá ( z toho jedno vyvýšené pre deti a jedno s umývadlom), zrkadlá, v ktorých môžete pozorovať, ako sa vám na hlave rodí pod šikovnými rukami kaderníčok nový strih a na ľavej je sedenie, kde si na ten strih chvíľu musíte počkať.

Strih pre deti aj pánov

Čakanie je veľmi krátke a to sa ani vopred nemusíte objednať. Dominantou sú samozrejme dve veľmi milé a šikovné pani kaderníčky, ktoré to vedia aj s deťmi. Ich prístup veľmi oceňujem a takisto aj trpezlivosť.

Najprv to vyzeralo, že to  zo strihaním budeme musieť vzdať, malý plakal, chcel ísť domov, ale nakoniec som si ho mohla dať na kolená a na hlavičke mal o chvíľu svoj prvý profi účes. No a nakoniec už ani domov ísť nechcel a ležal v kresle.

Kým sme ale čakali, kedy sa odhodlá, mohla som pozorovať, ako naozaj do 15 minút vytvorili pár pánom pekné strihy. Kaderníctvo bolo stále plné, vystriedali sa tam deti, mladí muži i starší pán. Určite sa sem ešte vrátime.

  • Kaderníctvo je otvorené v pracovné dni od 9:00 do 18:00. 

Ibíčko

Som na rodičovskej dovolenke a spolu so synom rada cestujem a navštevujem nové miesta. Vo voľnom čase (ako zvláštne to znie) behám a čítam knihy.

Zaujal vás článok? Toto sa vám bude páčiť!