Na masáž či dobré jedlo s online terminom od Zľavomatu

Na masáž či dobré jedlo s online terminom od Zľavomatu

Andy 27. 8. 2019

Tiež to poznám, poviem si, že dnes si zabookujem termín, volám na uvedené číslo a, samozrejme, nikto nedvíha. Púšťam z ruky telefón a zároveň z hlavy myšlienku, že mi treba rezervovať termín. V lepšom prípade si na to o pár dní spomeniem, v menej dobrom prípade, našťastie, Zľavomat myslí za mňa a pošle mi pripomienku. V najhoršom prípade odignorujem aj pripomienku a môj kupón odchádza definitívne do zabudnutia… 

Ale nevzdávam to. Moja voľba padla na relaxačnú masáž v Ramthai Massage a ahaho, ukazuje sa možnosť okamžitej rezervácie, novinka od Zľavomatu – online termino. Rezervácia ma stojí niekoľko kliknutí priamo pri kúpe. A čo ma naozaj teší, funguje to i pri nákupe cez mobilnú aplikáciu. Termín si viem nielen okamžite zarezervovať, ale i pozrieť voľné dátumy a časy v prípade, že ten môj už nie je k dispozícii. Termín je záväzný, už nemusím nikam písať ani telefonovať. Tiež viem do poznámky uviesť prípadnú požiadavku pre poskytovateľa, uvidíme, ako na ňu zareaguje a svoju rezerváciu viem pridať do kalendára. 

Vyskúšajte si skvelú masáž na vlastnej koži!

Deň pred masážou mi prišla SMS-kou pripomienka, takže nepotrebujem ani diár (ale keďže ja som diárový typ, tak ostanem aj pri pôvodnom „ručnom“ pripomienkovaní). 

Vo vybratý deň prichádzam na masáž. Usmiaty masér ma už čaká a o mojej dodatočnej požiadavke na relaxačnú masáž vie. Stačí ukázať kupón v mobile a ja si môžem, napriek dosť vysokým teplotám vonku, oddýchnuť pri hodinovej masáži v príjemnom prostredí s tlmeným osvetlením sviečkami a jemnou orientálnou vôňou. Po relaxačnej masáži v thajskom štýle sa cítim ako pierko. Nikdy by som nepovedala, že je možné kúsok Thajska priniesť aj do útrob bowlingového centra. 

Andy

Už roky som rodinná manažérka, organizátorka, opatrovateľka, kuchárka, cestovateľka - jednoducho mama. A teraz som aj mama - ambasádorka.

Zaujal vás článok? Toto sa vám bude páčiť!