Na výlete v Maďarsku - dovolenka v hoteli Oxigén ****

Na výlete v Maďarsku – dovolenka v hoteli Oxigén ****

Zľavomat.sk 27. 8. 2019

„Vybrali sme sa do dedinky Noszvaj, ktorá sa nachádza pri meste Jáger. Tento pobyt našla moja kamarátka na Zľavomate. Deti sa veľmi tešili, najmä preto, že sme išli s kamošom Huginom a vydierala som ich tým dobré dva týždne.

Cesta trvá normálne okolo 4 a pol hodiny, no s mojimi deťmi pokojne aj 6. Ak sme nestáli na cikpauze desaťkrát, tak ani raz. Hotel sa nachádza v prírodnom parku za malou dedinkou, a teda tam skoro nič nekúpite. Preto čo si nevezmete, to nemáte. Oproti hotelu je však vinárstvo Thummerer s možnosťou objednať si prehliadku a degustáciu vína. My sme na to však prišli pomerne neskoro a tak sme víno iba nakúpili. Musí to ale byť super zážitok, vínne pivnice majú rozlohu 4200 m2 a sú vytesané vo vulkanickom kopci. Takmer všetky vína ponúkané v hoteli sú z tohto vinárstva, takže ak si aj prehliadku nerezervujete, vína ochutnajte. 

Dostali ste chuť vybrať sa na pobyt? Kliknite sem a rezervujte si ubytovanie už teraz.

Čo sa jedla a hotela týka, prídu si na svoje najmä mäsožravci. Deti majú all inclusive a dospelí polpenziu ale aj obedové menu á la carte je príjemnou zmenou po bufete. Na raňajky sú tu bežné jedlá ako jaternice, tri druhy klobások a párkov, chlieb vo vajci a grilovaná zelenina. Každý si vyberie, ale po tomto kombe budete potrebovať detox ešte týždeň po dovolenke. Samozrejme, majú aj normálne raňajky, ako chlieb, vianočka, palacinky, jogurty, takže naje sa každý. 

Na večeru bývali dva druhy polievok a tiež bufetové stoly, len smola, že do všetkých polievok dávajú mlieko, takže som žiadnu nemohla ochutnať. Pre malinké deti je na výber z množstva jedál v skle, mlieko, kaše, pre väčšie deti je vždy v chladničke ovocie, jogurty, pripravená limonáda a nejaké slané tyčinky a keksíky. No a teda, že deťom sa náramne páči čapovať si vlastné pitie, to vám hádam nemusím vravieť. Pitný režim dodržaný na 150%.

Okrem toho je tam k dispozícii obrovské vonkajšie ihrisko a wellness, ktorý je rozdelený na detskú a dospelácku časť. Ale aj v dospeláckej časti je deťom povolený vstup, vlastne je to tam celé prispôsobené deťom. Čiže na vás nikto nebude z vírivky zazerať, keď budú deti výskať, čo beriem ako veľké plus.“

Celý článok nájdete kliknutím SEM.

Zľavomat.sk

Nové inšpirácie a zážitky na každý deň!