Bojnice s deťmi - ubytovanie v Penzióne Sivý Kameň ***

Bojnice s deťmi – ubytovanie v Penzióne Sivý Kameň ***

Double Trouble 2. 8. 2019

Penzión sa skladá z dvoch samostatných budov. Jednou z nich je zrekonštruovaná stará fara z roku 1830. V tejto budove sa ukrýva jedno milé prekvapenie, ktoré určite poteší znalcov dobrého vína. Je v nej totiž zriadená vínna pivnica,  ktorá sa nachádza v pôvodnej pivničnej časti fary. 

Tam, kde sa stretáva história s dnešným moderným prístupom na vás nemôže čakať nič iné, ako jeden naozaj príjemný pobyt. Časť Penziónu vznikla citlivou rekonštrukciou pamiatkovej budovy pochádzajúcej z 19 storočia. 

Prezrite si ďalšie podrobnosti o ubytovaní kliknutím SEM.

To, že sa na tomto mieste budete cítiť dobre aj vy, potvrdila aj maminka „DoubleTrouble“, ktorá sa vybrala do Bojníc zažiť dobrodružstvo spolu s celou rodinou:

„Ubytovanie sme mali krásne, opäť vďaka Zľavomatu, kde som vybrala tento penzión, ktorý sa nachádzal priamo pod zrúceninou hradu Sivý Kameň. Nachádza sa asi 20 minút jazdy od Bojníc, ale nakoniec som bola rada, že som vybrala práve toto miesto. Izba bola veľmi priestranná a čistá, všetok personál veľmi priateľský k deťom. V penzióne sa nachádza v reštaurácii malý detský kútik s hračkami a vonku detský domček a skákací hrad.

Na zľavomate sa píše aj, že penzión je vybavený detským ihriskom, no nachádza sa tam jedna šmykľavka a dve hojdačky, čo sa za ihrisko úplne považovať nedá. Inak však nemám absolútne čo vytknúť, jedlo bolo výborné, izby krásne a rada sa tam vrátim kedykoľvek, pretože som si po dlhej dobe naozaj oddýchla. Bol tam úplne božský pokoj, ktorý ja ako mestský človek niekedy veľmi potrebujem.“

Double Trouble

Som žena, lekárka, dcéra, sestra, kamoška a mama. S pozíciou mamy som tiež nadobudla vedľajšie úlohy ako: kuchárka, čašníčka, upratovačka, taxikárka, zabávačka, psychologička, speváčka a aj tanečnica keď treba.